The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki - ÜCRETSİZ İNDİR

 The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki

 


 Oyun değerlendirmesi

  [Oyun açıklaması]

The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki sonunda Steam®'e geliyor!
Kuro no Kiseki'nin yenilenen savaş sistemi, saha savaşlarından komuta tabanlı sıralı savaşlara hızlı ve sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak oyuncuların hızlı tempolu stratejik savaşın keyfini çıkarmasını sağlar. Tek bir düğmeye dokunarak, istediğiniz zaman saha savaşlarından komuta savaşlarına geçebilirsiniz.

Komuta savaşlarında oyuncular, normal saldırılar, savaş teknikleri, sihir ve savaşta ilerlemek için öğeler gibi komutları seçerler. En güçlü düşmanları bile alt edebilmek için oyuncular, tüm bu bileşenlerin bir araya getirdiği özel efektlerin keskin bir şekilde anlaşılmasını sağlamalıdır.
[Hikaye]

Genişleyen Calvard Cumhuriyeti, savaş sonrası tazminatların getirdiği eşi görülmemiş bir ekonomik patlama yaşıyor. Aynı zamanda, büyük bir göçmen akınından ve yeni cumhurbaşkanının cesur siyasi reformundan kaynaklanan belirsizlik duyguları yaygın. Başkentinin derinliklerinde, Van adında genç bir Spriggan adamı, tüm ulusu kaosa sürüklemekle tehdit eden garip bir istek alır…
[Prolog]

Spriggan, çeşitliliğin erime potasında, yani Calvard Cumhuriyeti'nde doğmuş bir tür yeraltı ajanıdır.
Polisin halledemeyeceği talepleri taşerona veriyorlar, aydınlatılamayan konularda vatandaşlarla istişare ediyorlar ve hatta suçlulardan ve yeraltı güçlerinden meşru talepleri alıyorlar. Bu onlara uygun bir takma ad olan "her şeyi göze alan" lakabını kazandırdı.

Septian Takvimi'nin 1208 yılında, prestijli bir okul üniforması giymiş hali vakti yerinde bir öğrenci, Cumhuriyetin başkentinin derinliklerinde bulunan eski bir binayı ziyaret eder.
Kız, üzerinde Arkride Karar Bürosu'nun düz harflerle süslenmiş olduğu levhaya bakıyor. Boğazını temizliyor ve ardından üç kez vuruyor.

“Ne tuhaf, öğleden önce pek arayan alamıyoruz…”
Şaşırtıcı derecede genç, ancak kulağa olgun gelen bir adamın sakin sesi içeriden duyulur ve kapı kolu yavaşça dönmeye başlar.
Ve böylece başlıyor hikayemiz.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 
İşletim Sistemi: Windows® 10
 
İşlemci: Intel® Core™ i5-3470 veya AMD Ryzen™ 3 1200
 
Bellek: 8 GB RAM
 
Grafikler: GeForce GTX 1050 3 GB veya AMD Radeon™ RX 560 4 GB
 
DirectX: Sürüm 11
 
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan


0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski