Viking Vengeance - ÜCRETSİZ İNDİR

 Viking Vengeance - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Viking Vengeance, tarihi bir kurgu dünyasında geçen bir Tanrı'ya Tapan Rogue-lite Dungeon Crawler ARPG'dir.
Köklerini yeniden keşfeden ve halkının kaderini değiştirme ve Ragnarok'u durdurma arayışında İskandinav Tanrılarının güçlerini kullanmayı öğrenen pagan kökenli bir Tapınakçı olarak oynuyorsunuz.

İbadet Tanrıları

Alternatif Dövüş Tarzlarının ve kutsamaların Kilidini Açmak için Tanrılara dua edin ve kurbanlar getirin. Her Tanrı benzersizdir ve kendi güç ve yetenekleriyle birlikte gelir. Bağlılık çubuğunuzu doldurarak güçlerinin kilidini açabilirsiniz. Onlara ne kadar çok taparsanız, avatar formlarınız o kadar hızlı seviye atlar, ancak birini ihmal etmek onu kızdırabilir.

Tanrılar her zaman güvenilir değildir, ancak belirli ekipman veya pasif rünler kullanarak savaşta yardım alma şansınızı artırmaktan memnun olabilirler. Tanrı Rünlerini keşfetmek, avatar durumu için yeni Becerilerin kilidini açacaktır.
Tanrıların avatarlarına dönüşün ve Thor'un çekicini kullanın, düşmanlarınızı ezmek ve halkınız için intikam almak için Loki'nin yaramazlık becerilerini veya Odin'in gücünü kullanın.

Sınıflar

Viking Vengeance'da, her biri benzersiz dişlileri ve silahları olan iki farklı sınıf var. Viking Vengeance'daki karakterler görsel olarak farklıdır ve Worship mekanizmasıyla birlikte kullanılması gereken farklı becerilere ve öğelere erişim sağlar. Bu kombinasyonlar her seferinde benzersiz deneyimler sağlar ve karşılaşmalara yaklaşımınızı etkiler.
Her sınıf, sağlıkları belirli bir eşiğe ulaştıktan sonra düşmanları infaz edebilir. Düşmanları idam etmek ya size sağlığınızı geri verir ya da canlandırmak, bağlılığınızı artırmak veya diğer kazançlar için kullanılabilecek ekstra kan parası verir.

Ölüm Aldatan Viking

Yolsuzluk, sonraki yaşamda bile gerçektir. Doğru fiyat karşılığında Valhalla'dan çıkış yolu için pazarlık yapabilecek ve ruhun için gelen Valkyrie'ye rüşvet verebileceksin. Seçenekleriniz, bir kan bedeli karşılığında anında Canlandırmak veya son kaydedilen konumunuza geri dönmek olacak, bu da dünyayı yeniden başlatacak ve sizi kendilerine borçlu olan ruhu kurtarmak isteyen diğer valkyries için bir hedef haline getirecek.

Kalıcı Olarak Güçlenin

Viking Vengeance'ta seviye atlamak, farklı yeni beceriler seçmekten, eskileri için tercih ettiğiniz oyun tarzına uygun yükseltmelerden veya ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yükseltilebilecek yeni ekipmanlardan oluşur.

Bilgi aramak

Bu dünyadaki olayların nasıl ortaya çıktığına dair çeşitli NPC'lerden farklı bakış açıları edinin ve birçok şeyin ilk bakışta göründüğü gibi olmadığını fark edin.

Her şey bir silah olabilir

Çevre ve oyun fiziği, savaşta üstünlük sağlamak için kullanılabilir. Düşmanlarınızı Thor'un çekici ile sürekli düşen gök gürültülerinin oluşturduğu ateşlere atın, düşmanları tuzaklara, kırık buzlara, uçurumlara düşmeleri için kandırın ya da Loki'nin avatarı kullanıldıktan sonra kalıcı olarak yerde kalacak olan zehirli hançerlerinden yararlanın.

Fimbulwinter Zorlukları

Yolculuğunuzun sonunda, Ragnarok'un alameti olan Fimbulwinter, Frost Draugar, Frost Dragon ve en beklenmedik yerlerde olacak öngörülemeyen düşmanlar gibi yeni zorluklar getirmeye gelecek. Sizin gibi, hepsi de yaklaşan kıyametten kurtulmalarına yardımcı olacak efsanevi silahı bulmak için çaresiz olacaklar. Sırların hâlâ çözülmesi gerekiyor ama dünya sizinle birlikte değişiyor. Sizin de anlayacağınız gibi, alemler artık her zamankinden daha bağlantılı.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 7 veya daha yenisi
İşlemci:  Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz veya eşdeğeri
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya daha iyisi ile 2GB VRAM)
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber