The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV - ÜCRETSİZ İNDİR

 The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

The Ultimate Class Reunion - Dizi tarihindeki en büyük kadroya sahip olan her yerdeki kahramanlar amacına katılmaya çalışıyor! Sınıf VII kahramanları Crossbell'in Özel Destek Bölümü ve hatta Liberl kahramanlarıyla birleşiyor.

En İyileştirilmiş Savaş - Yeni ve geri dönen sistemler, yıkıcı saldırılar için dev mekanizmaları sahaya çağırma, daha uygun dövüşler için Otomatik Savaş'ı kullanma ve en güçlü olan Lost Arts'ı kullanma gibi The Legend of Heroes serisinin zaten cilalanmış savaşına katılıyor Savaşın gidişatını değiştirebilen sözlü büyü.

Savaş Yorgunluğunun Takipleri  - Destansı savaşlar arasında, Vantage Master, balık tutma ve bulmaca oyunları gibi en sevilen oyunların da dahil olduğu bir dizi mini oyunla soluklanın! Ve Poker, Blackjack ve Horror Coaster gibi yeni arayışlar sunuyoruz.

Hikaye

Erebon İmparatorluğu tüm savaşın eşiğinde! Trails of Cold Steel III'ün sona ermesinden kısa bir süre sonra geçen Sınıf VII kahramanları, kendilerini egemenlik yolunda İmparatorluğun tüm gücüyle bulurlar. Ayrıca, Erebonia İç Savaşı'nın kahramanı ve VII.Sınıf'ın eğitmeni Rean Schwarzer kayboldu.

Şimdi, eski ve yeni VII.Sınıf öğrencileri, dünyanın tamamen yok olmaktan kurtulmak için tek şansı yaratmak için kıtanın her yerinden kahramanlarla birleşmelidir.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10 / 8.1 / 7 64-bit
İşlemci:  Core i3-2100 3.10 GHz
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : Geforce GTX 650 Ti
Depolama:  25 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski