Stronghold: Warlords - ÜCRETSİZ İNDİR

 Stronghold: Warlords - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Stronghold: Warlords , ilk kez  oyun içi 'Warlords' şeklinde savaş alanında AI lordlarını işe almanıza, yükseltmenize ve komuta etmenize izin veriyor. Komutanınız altındaki her savaş ağası, stratejik becerilerinizi benzersiz avantajlar, özellikler ve yükseltilebilir yeteneklerle güçlendirir. Onları sektörünüz için çalıştırın, sınırları güçlendirin, silahlar oluşturun veya bir kıskaç saldırısı için ekip oluşturun! Her sefer görevi, çatışma oyunu ve çok oyunculu savaş, komuta etmek için yepyeni bir savaş ağası seti ve Stronghold'u oynamanın tamamen yeni bir yolu anlamına geliyor.

Firefly Studios'un gerçek zamanlı strateji serisinin bir sonraki bölümü olan  Stronghold: Warlords , Doğu Asya'nın kale ekonomilerini yeniden yaratan ilk oyundur. Warlords'ta oyuncular, Japon kalelerini ve müstahkem Çin şehirlerini kuşatırken Moğol ordularının, imparatorluk savaşçılarının ve samuray klanlarının komutasını alırlar. 31 kampanya görevi, çok oyunculu, çarpışma ve ücretsiz inşa modlarında yeni barutla beslenen kuşatma silahlarını ve klasik birimleri kullanarak tarihi savaş ağalarını kuşatın.

 Daha güçlü kalelerin, orduların ve yeteneklerin kilidini açarak savaş alanındaki SAVAŞLARI FETH ET VE KOMUT ET
 MÖ 3. yüzyıl Çin'den Tokugawa şogunluğunun yükselişine ve Moğol İmparatorluğunun gelişine kadar İLGİLİ TARİHİ KAMPANYALAR
 İmparatorluk ateş mızrakları, disiplinli samuraylar, Moğol atlı okçular ve ölümcül ninjalar dahil YENİ BİRİMLER ALIN.
 Barut ve hwacha ok fırlatıcı, kuşatma kulesi ve ateş öküzleri gibi yeni kuşatma silahlarının gelişiyle DÜŞMANLARINIZI YOK ET!
 Bir dizi ortaçağ eğlencesi, vergilendirme ve işkenceyi kullanarak korku veya hayranlıkla EN BÜYÜK RAB OLUN .

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10
İşlemci:  Intel i5-3330 3.0Ghz veya AMD eşdeğeri
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : nVidia GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970 (2 GB VRAM)
DirectX:  Sürüm 9.0c
Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama:  6 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski