Say No! More - ÜCRETSİZ İNDİR

 Say No! More - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Studio Fizbin'den yepyeni bir deneyim! Herkesin “EVET!” Demenin statükosuna sadık kaldığı bir dünyada, özel karakterinizi yaratın ve “HAYIR!” Demenin pozitif gücüyle dünyayı değiştirme görevinde bir stajyer rolünü üstlenin. Bu yeni güçle, "HAYIR!" Diye bağırırken yolunuza hiçbir şey çıkmayacak. saçma isteklerde yolunuza çıktı.

Hayır de! More, dünyanın ilk NPG'sidir (HAYIR! -Playing Game). Herkesin alması ve oynaması için tasarlanmış basit kontrolleri kullanarak, çalışma hayatınıza ilginç bir ofis ortamında belirlenmiş bir yoldan başlayın. "HAYIR!" Diye bağırmanın yanı sıra seçtiğiniz dilde "HAYIR!" onları sersemletmek için farklı duygusal durumlarda. İnsanları farklı eylemlerle şaşırtarak nöbetlerini düşürün, ardından "HAYIR!" şüphesiz meslektaşlar üzerinde daha da büyük bir etki için!

Sosyal görgü kuralları, arkadaşlık ve işyeri standartları gibi zamansız ve modern konulara değinen bu komik maceranın hassas derinliği de var. Hepsi, tıknaz, renkli görseller, komik animasyonlar ve "HAYIR!" Demeye çalışacağınız cazibeli müziklerle tamamlanan eğlenceli, 90'ların sonlarına ait bir video oyun stiliyle tamamlandı. için.

Nasıl "HAYIR!" Demeyi seçin : Isıtmalı Hayır! Soğuk Hayır! Tembel Hayır! Tuhaf Hayır!

"HAYIR!"  daha büyük etki için!

Meslektaşlarınızı rahatsız edin!  Onlara gülün! Alkışlayın! Hmmm onlara! Onları dinlediğinizi hissettirin ama alaycı bir şekilde!

Hayır de!" birçok  farklı dilde!

 Karakterinizi özelleştirin !

İş arkadaşları , amirler ve patronlar için mücadele edin!

Öğle tatilinde arkadaş  edin!

Yüksek sesle gül  çünkü bu oyun çok eğlenceli!

Rad mixtape müziğini dinleyin 

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10
İşlemci:  2,5 GHz Çift Çekirdekli
Bellek:  4 GB RAM
Ekran  Kartı : Geforce GT540 (1024 MB) / Radeon HD 5570 (1024 MB)
Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber