Nanotale - Typing Chronicles - ÜCRETSİZ İNDİR

 Nanotale - Typing Chronicles - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Nanotale - Typing Chronicles, renkli ve canlı bir dünyada geçen atmosferik bir yazım macera RPG'sidir. Acemi bir Arşivci olan Rosalind, uzak bir dünyayı keşfetmek için dışarı çıkarken takip edin. Bilgi toplama arayışında mistik doğal güzelliklerin örneklerini toplar. Her şey barışçıl. Savaş, uzak geçmişte kalan bir şeydir.

Gölgelerde, ahenksiz bir büyü hikayesi yayılıyor ve kırık kalplere yozlaşma aşılıyor.

Sihirle oyna

Güçlü büyüleri birleştirin, şekillerini değiştirin ve düşmanları yenmek için onları geliştirin. Büyünüzü çevre üzerinde kullanın ve yaratıcılığınızla rezonansa girmesini sağlayın.

Bilgi Güçtür

Tarikatın bir üyesi olarak, bir arşivci olarak rolünüz bilgi toplamaktır. Dünya hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, o kadar güçlü olursunuz.

Zengin bir dünyayı keşfedin

Ataların Ormanı'na bir yolculuğa çıkın, Mavi Çölü keşfedin ve Batık Mağaralarda kaybolmamaya çalışın. Bu yeni toprakların sakinleriyle tanışın, bu farklı biyomlarda çiçek açan floranın güzelliğine hayran kalın, yolunuzda dolaşan yaratıkların ilgisini çekin, ancak üzerlerinde beliren tehlikeli yaratıkların yollarını kesmemeye dikkat edin.

Sırları açığa çıkarın

Bu topraklarda iz bırakmış birden fazla yüzle büyüleyici bir hikayeye adım atın. Ahenksiz büyünün ardındaki sırları çözmek için insanlarla tanışın, onların hikayelerini dinleyin ve gizemli olayları kataloglayın.

En güçlü silahınız, klavyeniz

Nanotale'de her şey klavyenizle oynanır. Bulmacalardan diyaloglara, dövüşlerden menülere tüm oyun yalnızca en sevdiğiniz klavyeyle oynanabilir. Tüm anahtarlar yeniden bağlanabilir ve her türlü düzeni destekler (Qwerty, Azerty, Qwertz, Dvorak, Colemak, BÉPO,…).

Oyunun 11 farklı dilde tadını çıkarın ve kendi Nanotale deneyiminizi yaratın. Öğreticinin ve hikayenin bir dilde olmasını seçebilir ve oyun ve yazılabilir öğeler için başka bir dil seçebilirsiniz.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10
İşlemci:  Intel Core i5 2400 -VEYA- AMD Phenom II X6 1100T
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : Radeon HD6870 -OR- GeForce GTX 295 (Intel Entegre Grafik Kartlarını desteklemez)
Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski