A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition - ÜCRETSİZ İNDİR

 A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition  , Fantasy Flight Games'in en çok satan strateji masa oyununun dijital uyarlamasıdır. Oyun sırasında, oyuncular stratejik planlama, usta diplomasi ve askeri gücün bir kombinasyonu yoluyla Westeros'a nüfuzlarını yaydılar. Büyük Hanelerden biri olarak, güç kullanarak fethedecek, ittifaklar kuracak, kasaba halkınızı toplayacak veya Demir Taht'a giden yolu kurnazca zorlayacak mısınız?

George RR Martin'in en çok satan A Song of Ice ve Fire serisi fantastik romanlarına dayanan A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition, altı oyuncunun çevrimiçi oynamasına veya beş adede kadar yapay zekaya sahip tek bir oyuncunun oynamasına olanak tanır rakipler yerel olarak oynayacak. Oyun, Kral Robert Baratheon'un ölümünden sonra geçiyor ve her oyuncunun Kral Toprakları'na saldırmak ve Demir Taht'ı ele geçirmek için Yedi Krallığın Büyük Evlerinden birinin rolünü üstlenmesini sağlıyor.

Yedi Krallığın hükümdarı ilan edilmek için, haritanın birçok stratejik alanını kontrol etmek için diplomasi ve savaşı kendi yararınıza kullanabileceğiniz 10 turunuz var.
Kaynaklarınız kıt olduğundan ve birlikleriniz harcanamayacağından, dikkatle fethedin. Ordunuzu toplayın, emirlerinizi akıllıca planlayın ve Uşaklarınız, Şövalyeleriniz, Kuşatma Motorunuz ve gemilerinizle stratejik toprakları ele geçirin.
Bir savaşın kargaşası sırasında, üstünlüğü ele geçirmek ve düşmanlarınızı yenmek için evinizdeki tanınmış karakterleri kullanın.

A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition  , bir müzakere ve aldatma oyunudur.
Her turda, ordularınızın her birine gizlice bir emir jetonu atarsınız: destek sözü verin, barış teklif edin, ittifaklar kurun, savunmasız bir müttefike ihanet edin - gözlerini Demir Taht'a dikmeye cüret eden bir Ev, amaçlarına ulaşmak için birçok çarkı tekerlek içinde döndürmelidir .

Zor kazanılan güç belirteçlerinize bahis yaparak üç etki alanında yukarı çıkın. Demir Taht, Elçi Kuzgun ve Valyrian çelik jetonlarını edinin, her biri size rakip evler üzerinde hakimiyet kurmanız için stratejik ve sosyal oynanış avantajları sağlar.
Bununla birlikte, barbar yabanıllardan oluşan bir ordu kıtaya inmek için toplanırken Duvar'ın ötesinde bir göz atın! Tüm evler, Gece Nöbetçileri'ni güçlendirmek ve yabanılları savuşturmak için yeterli güç jetonu toplamak için işbirliği yapmalıdır, aksi takdirde sonuçlar yıkıcı olabilir ...

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64bit sürümü)
İşlemci:  Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2
Bellek:  2 GB RAM
Grafik:  DX11 veya OpenGL 3.x özellikli grafik kartı
DirectX:  Sürüm 11
Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama:  1 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber