Yakuza 6: The Song of Life - ÜCRETSİZ İNDİR

 Yakuza 6: The Song of Life - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Yakuza 6'da Kazuma Kiryu, kalbine en yakın tuttuklarını içeren bir dizi karanlık olayı araştırdığında, aile için ne kadar fedakarlık yapmak istediğini (kan veya bağ yoluyla olsun) tam olarak öğrenecek.

Üç yıllık hapis cezasından yeni çıkan yaşlı ve yıpranmış Kiryu, vekil kızı Haruka'nın baktığı yetimhaneden kaybolduğunu öğrenmeye gelir.

Patika, onu Kamurocho'daki eski durma alanına götürür ve burada kendisine bir araba çarptığını ve şimdi komada yattığını keşfeder.

Daha da kötüsü Kiryu, Haruka'nın bakması gereken bir oğlu olduğunu öğrenir. Elinde bebekle Kiryu, Hiroşima sahil kasabası Onomichi'ye, oğlu Haruka hakkındaki gerçeği ve Hiroshima yakuza'nın sakladığı uğursuz bir sırrı çözmek için yola çıkar.

Hiroshima Eyaletindeki güzel, uykulu bir liman kenti olan Onomichi'nin yeni ortamının benzersiz gerçekçiliğinden Tokyo'nun en büyük kırmızı ışık bölgesi Kamurocho'nun en son evrimine kadar Yakuza 6, oyunun cesur suç hikayesinin harmanlandığı nihai yinelemedir. , aşırı patlayıcı savaş ve bu yerlilerin sunduğu tüm ahlaksızlıklar ve dikkat dağıtıcı şeyler.

"Dragon Engine" e girin  - Yakuza dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin. Yakuza 6, ayrıntılı görseller, gerçeğe yakın animasyonlar, yeni bir fizik motoru, etkileşimli vitrinler, kesintisiz geçişler ve daha fazlasıyla keyifsiz Japon yeraltı dünyasını tanıtan, güncel nesil donanım için sıfırdan geliştirilen ilk güncel nesil Yakuza başlığıdır.

Kamurocho Reborn'u ve Onomichi'nin Manzaralı Görüntülerini Keşfedin - Kamurocho'nun hipnotik ışıkları, fırsatçı sakinleri ve hedonistik dikkat dağıtıcıları her zamankinden daha iyi görünüyor.

Karaoke, vuruş kafesleri, dartlar, hostesler ve SEGA arcade gibi yenilenen mini oyunlar maksimum zevk için düzenlenmiştir ve RIZAP Spor Salonu, Cat Café ve Clan Creator gibi yeni eklemeler uzun bir gecenin ardından kafa karıştıran mükemmel şeylerdir! Ama aynı zamanda güzel Onomichi'de turist oynamak için şehir hayatının karmaşasından uzaklaşmanın zamanı geldi. Bu sakin kıyı topluluğu, bar karma, zıpkınla balık avlama (aksiyon dolu demiryolu atıcıyı… balıkla düşünün) ve daha fazlası gibi birçok yerel etkinliğe ev sahipliği yapıyor!

Bırakın Cesetler Yere  Vursun - Yakuza 6 Kiryu% 100 sertifikalı bir baş belasıdır, yani konu sokak dövüşü sanatı olduğunda savaşta sertleşmiş bir emektar demektir. Bu sefer tek bir dövüş stili kullansa da, Kiryu'nun bir kamyon gibi çarptığına inansanız iyi olur.

Yıkıcı kombolar ve kemik kıran Isı Eylemleri geri dönüş sağlıyor, ancak artık Dragon of Dojima, Extreme Heat Mode'u devreye almak için bir metreyi doldurabilir.

Etkinleştirildiğinde, Kiryu mavi renkte parlar ve yumruklarıyla veya elindeki herhangi bir "aletle" ağır hasar kombinasyonları başlatır.

Tamamen Seslendirilmiş Japonca Ses  - Seri tarihinde ilk kez, her satır ve diyalog parçası tamamen Japonca olarak seslendirilir. Serinin dramatik hikayesi ve absürt mizahı, interaktif bir yabancı film deneyimi gibi ortaya çıksın.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 10
İşlemci:  Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Bellek:  4 GB RAM
Ekran Kartı:  Nvidia GeForce GTX 660, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  40 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber