The Life and Suffering of Sir Brante - ÜCRETSİZ İNDİR

 The Life and Suffering of Sir Brante - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Sir Brante'nin Yaşamı ve Acısı  , kahramanın günlüğünün sayfalarında hayat bulan anlatı odaklı bir RPG'dir . Her türlü muhalefetin acımasızca ezildiği acımasız bir dünyada geçen hikaye, mevcut düzene meydan okumaya cesaret eden bir adamı konu alıyor. Hayat boyu sürecek bir yolculuğa çıkın ve kendi kaderini belirleyebilen bir birey olun… Ama özgürlüğün asla ucuza gelmediğini unutmayın.

Büyük Arknian İmparatorluğu'nda yaşam serttir ve doğum şartlarına göre en zoru Lot sizindir. Sen sıradan birisin, hiçbir hakka ve unvana sahip değilsin. Kaderinizi ele geçirmek ve Brante ailesinin mirasının yasal varisi olmak için kemikleşmiş gelenek ve önyargı ile yüzleşmeniz gerekecek. Bir kişinin doğumundan gerçek ölümüne kadar ömür boyu sürecek bir yolculuğa çıkarken, büyük ayaklanmalara katlanmak, zorluklarla yüzleşmek ve birçok zor seçimler yapmak zorunda kalacaksınız. Her karar sadece kahramanı, ailesini ve sevdiklerini değil, İmparatorluğun temelini bile atabilir.

Ana Özellikler

Zaman dönümünde
Her imparatorluk vatandaşının yaşamı, mülkleri tarafından önceden belirlenir. İkiz Tanrılar olarak bilinen tanrılar bu gerçeği dünyaya bahşederek ölümlüleri Lotlara ayırdı. Asiller başkalarına önderlik eder ve onlara hükmederken, din adamları insanları tek gerçek yolda yönlendirir ve aşağı doğanlar, İmparatorluğun ihtişamı için çabalayarak acı çekerler. Kaderinizi sorgulamadan kabul edebilirsiniz, ama aynı zamanda her şeyi yöneten kozmik düzeni değiştirme gücünüzdedir.

Seçiminiz bir illüzyon değil
Bölümlere ayrılan oyun, oyuncunun yaptıklarını, edindikleri becerileri ve her oyun için benzersiz bir olay örgüsünü şekillendiren diğer örtüşen koşulları takip eder. Her kararın bir sonucu vardır ve tüm yolculuk boyunca sorumlu tutulacaksınız. Ailenizi ve sevdiklerinizi korumak, İmparatorun yönetimini empoze etmek ve bir servet kazanmak ya da uygun gördüğünüz şekilde dünyayı denemek ve değiştirmek için… Seçiminizi yapın, ancak gurur ve hırs çılgınlıklarına dikkat edin.

Hayatın için mücadele et
Bir adam bu alemde her şeye kadirdir, ancak sizin rehberliğinizde, Sör Brante, kaderinin kendisine attığı her denemeye katlanabilen ve dünyasını yöneten yasaları yeniden yazabilen bir kişi olabilir! Kararlılık, duyarlılık ve dayanıklılık gibi özelliklerin seviyesini yükselterek karakterinizi geliştirin ve eğitin. Kahramanın tüm becerileri, bebeklik döneminde kazanılanlardan başlayarak, kişiliğini, dünya görüşünü ve ilişkilerini etkileyecek ve nihayetinde yeni yeteneklerin ve olası hikayelerin kilidini açacaktır.

Kendi yolunu bul
İlk tam çözüm, sizi 15 saatten fazla sürebilir! Gelişmekte olan hikayeyi etkileyen çok sayıda dallanma yolu, her oyunu benzersiz bir deneyime dönüştürür: asil bir yargıç olun, engizisyonun yollarını öğrenin, gizli bir toplumun bir üyesi olarak bir devrim planlayın veya tamamen farklı bir amacı benimseyin. Cesur olun ve kaderin kendisi sizin isteğinize bağlı olsun!

Orada ve bundan sonra
Resurrection sistemi, karakterin ölüm anında deneyimini korumasına, oyuncunun geçmiş adımları yeniden değerlendirmesine ve ileriye dönük stratejisinde ayarlamalar yapmasına izin verir. Sadece hayatınızın değil, ölümünüzün de kontrolünü elinize alın, sonra bu ölüm ve yeniden doğuş döngüsünde her şeyi tehlikeye atın!

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® 7
İşlemci:  Pentium® 4 1.5 GHz / Athlon® XP
Bellek:  1 GB RAM
Grafik:  DirectX® 9.0c uyumlu
DirectX:  Sürüm 9.0c
Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX® 9.0c uyumlu


0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber