Ranch Sim - Gerçekçi Çok Oyunculu Tarım Yönetimi Sandbox; Çiftlik, Hasat, Av ve İnşa Et - ÜCRETSİZ İNDİR

 Ranch Sim - Gerçekçi Çok Oyunculu Tarım Yönetimi Sandbox; Çiftlik, Hasat, Av ve İnşa Et - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Bir zamanlar büyükbabanızın gururu ve neşesiydi, ama aile çiftliğiniz zor zamanlar geçirdi ve işleri tersine çevirmek size kalmış. Uzak bir ormanlık vadide oturan harap çiftlik evi, onu bölgedeki en müreffeh çiftliğe dönüştürmeye çalışırken tüm yeteneklerinizi test edecek - ya tek başına ya da dört oyuncuya kadar kooperatif çok oyunculu.

Çiftliğinizi Yeniden İnşa Edin

Yıllar aile çiftliğinize karşı nazik olmadı ve onu eski ihtişamına kavuşturmak zaman ve para gerektirecek. Yerel nalburdan aletler satın alın ve yeniden inşa projelerinize yardımcı olması için garajdan bir dizi araç satın alın. Ana evi yenileyin, hangi çiftlik hayvanlarını yetiştirmek istediğinize karar verin ve onları güvenli ve emniyetli tutmak için ihtiyaç duyacağınız ahırları, kümesleri ve koşumları inşa edin.

Hayvancılığınıza İyi Bakın

Büyük bina projeleri bir şeydir. Parasını mı ödüyorsunuz? Bu, çiftçilik becerilerinize bağlı. Kârlı bir operasyonu denetlemek, tamamen günden güne önemlidir. Hayvanlarınızı seçip elinize aldıktan sonra, düzenli besleme ve sulama onları sağlıklı tutacaktır. Yavruların başarılı bir şekilde yetiştirilmesi ve dikkatli bir şekilde yetiştirilmesi, sürülerinizdeki ve sürülerinizdeki sayıların artmasına yardımcı olacaktır - ve ne kadar çok ürün satmanız gerekiyorsa, tüm bu zorlu işler için o kadar fazla gelir elde edersiniz.

Avlanmaya Başlayın

Rahat çiftliğinizin dışında büyük bir açık dünya ortamı var ve vahşi yaşamla iç içedir. Öyleyse, hızı yavaşlatmak istediğinizde, neden güvenilir tüfeğinizi alıp geyikleri takip etmek ve ayıları avlamak için ormana gitmiyorsunuz? Ama unutmayın, vahşi doğa kendi yasalarına göre yaşar ve mahalledeki tek yetenekli avcı siz değilsiniz. Bazen aç kurtların ızgara dışı rüyanızı bir kabusa dönüştürmesini engellemek için çiftlikte sabit elinize ve keskin gözlere ihtiyaç duyulacaktır.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
İşlemci:  Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310
Bellek:  8 GB RAM
Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon RX 470
DirectX:  Sürüm 12
Depolama:  15 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber