PS4 ve PS5'te Ratchet & Clank'i ücretsiz olarak alın

 PS4 ve PS5'te Ratchet & Clank'i ücretsiz olarak alın


Ratchet ve Clank ile başlayan Sony'nin Evde Oyna girişimiyle güvende kalın ve 4 ücretsiz oyun alın. 1 Mart - 31 Mart tarihleri ​​arasında ücretsiz edinin ve Sony Playstation 4 ve Sony Playstation 5 cihazınızda oynatın.


Sony, geçen yıl iki inanılmaz PlayStation oyununu ücretsiz sunan Play At Home programını duyurdu : Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Journey.

Bu yıl , harika aksiyon platform oyunu Ratchet and Clank'tan başlayarak, Haziran 2021'e kadar her ay yeni ücretsiz oyunlarla başlayarak 4 aylık ücretsiz oyun alıyoruz.

ÜCRETSİZ RATCHET VE CLANK NASIL ALINIR:

Bu oyunu ücretsiz olarak almak için tarayıcınızda PSN'yi (ABD mağaza bağlantısı) açın ve oyunu sepetinize ekleyin ve kontrol edin. Bunu Playstation konsolunuzdan da yapabilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantı ABD mağazası içindir, oyunu yerel mağazanızda oturum açtığınızdan emin olun: İngiltere , Brezilya , Kanada , Çek Cumhuriyeti , Fransa , Almanya , Endonezya , İtalya , Hindistan , Japonya , Malezya , Yeni Zelanda , Portekiz , Rusya , Güney Afrika , İspanya , İsviçre , Türkiye .

Ülken burada değil mi? Yorumlarda bize bildirin ve listeye eklemeye çalışalım.

Bu ücretsiz içerikleri almak için aktif bir PS Plus üyeliği GEREKMEZ.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir