It Takes Two - ÜCRETSİZ İNDİR

 It Takes Two - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Tamamen kooperatif için oluşturulmuş, türlerin esnetildiği bir platform macerası olan It Takes Two'da hayatınızın en çılgın yolculuğuna çıkın. Arkadaşınızı Friend's Pass'e ücretsiz olarak davet edin ve çok çeşitli neşeyle yıkıcı oyun zorluklarında birlikte çalışın. Çatışan çift Cody ve May olarak oynayın, iki insan sihirli bir büyüyle bebeklere dönüştü. Birlikte, öngörülemeyenlerin her köşede saklandığı fantastik bir dünyada hapsolmuş haldeyken, kırık ilişkilerini kurtarmak için gönülsüzce meydan okurlar.

Her yeni seviyede benzersiz ve bağlantılı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Pek çok beklenmedik engel ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Gangster sincaplarının tüylü kuyruklarını tekmeleyin, bir çift külot için pilotluk yapın, uğultulu bir gece kulübü DJ'lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kar kızağı yapın. Anlatının ve oyunun benzersiz bir metaforik deneyime dönüştüğü samimi ve eğlenceli bir hikayeyi kucaklayın.

It Takes Two, işbirliğine dayalı oyunun endüstri lideri ödüllü stüdyo Hazelight tarafından geliştirilmiştir. Sizi, tek bir şeyin kesin olduğu vahşi ve harika bir yolculuğa çıkarmak üzereler: birlikte daha iyiyiz.

ANA ÖZELLİKLER

Saf işbirliği mükemmelliği  - Bir arkadaşınızı Remote Play Together ** ile ücretsiz olarak katılmaya davet edin ve tamamen iki kişi için oluşturulmuş heyecan verici bir macerayı deneyimleyin. Kanepe veya bölünmüş ekranda oynatma özelliğine sahip çevrimiçi iş birliği arasında seçim yapın ve ilerlemenin tek yolunun birlikte çalışmanın olduğu sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.
Keyifli bir şekilde yıkıcı oyun  - Şiddetli elektrikli süpürgelerden aşk gurularına kadar, bir sonraki adımda neyle karşı karşıya kalacağınızı asla bilemezsiniz. Tarz değiştiren zorluklar ve her seviyede ustalaşmak için yeni karakter yetenekleriyle dolu, etkileşimli hikaye anlatımının sınırlarını zorlayan oyun ve anlatının metaforik bir birleşimini deneyimleyin.
Evrensel bir ilişki hikayesi  - İyi geçinirken karşılaşılan zorlukların dokunaklı ve samimi bir hikayesini keşfedin. Cody ve May'e farklılıklarının üstesinden nasıl gelineceğini öğrenmeleri için yardım edin. Çok çeşitli garip ve sevimli karakterlerle tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve değer vereceğiniz bir maceraya atılın - birlikte!

HAZELIGHT HAKKINDA Hazelight

, merkezi Stockholm, İsveç'te bulunan ödüllü bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosudur. 2014 yılında Josef Fares (ödüllü oyun Brothers: A Tale of Two Sons'un film yönetmeni ve yaratıcısı) tarafından kurulan Hazelight, kendini oyunlarda mümkün olanın yaratıcı sınırlarını zorlamaya adamıştır. 2018'de Hazelight, EA Originals programının bir parçası olarak, BAFTA ödüllü, yalnızca ilk ortak, üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu olan A Way Out'u piyasaya sürdü.

EA ORİJİNALLERİ HAKKINDA EA

Originals, dünyanın dört bir yanındaki en tutkulu, bağımsız ve yetenekli oyun stüdyolarından bazılarına ışık tutmaya yardımcı oluyor. Büyülemeyi ve ilham vermeyi seven son derece yaratıcı oyun yapımcılarının yenilikçi ve unutulmaz oyun deneyimlerini keşfedin.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
İşlemci:  Intel Core i3-2100T veya AMD FX 6100
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD R7 260x
DirectX:  Sürüm 11
Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama:  50 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski