Iron Harvest - ÜCRETSİZ İNDİR

 Iron Harvest - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Iron Harvest, 1920 + 'nin alternatif gerçekliğinde, Büyük Savaş'ın bitiminden hemen sonra geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur (RTS).

Oyun, destansı tek oyunculu ve kooperatif kampanyalarının yanı sıra çok oyunculu hayranlar için savaş alanındaki yoğun aksiyonla çatışmaları birleştiren dev dizel punk makinelerini kontrol etmenizi sağlar, Iron Harvest hayranlarının beklediği klasik gerçek zamanlı strateji oyunlarıdır.

Gelenek bilimsel ve teknolojik ilerlemeyle çatışırken, Avrupa hala Dünya Savaşı'nın acımasız savaşlarından kurtulmaya çalışıyor.

Şehirler yeniden inşa ediliyor ve kırsal kesimde Demir Hasat dönemi başladı. Çiftçiler, Büyük Savaş'ın savaş alanlarında savaşan görkemli yürüyen makinelerin kalıntılarını ortaya çıkarıyor.

Bu kaosun ortasında, Avrupa'nın varlığını riske atacak yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Gizli güçler, dünyayı bir kez daha ateşe vermeye ve nihayet kontrolü ele geçirmeye kararlı olarak, ellerinden gelen her şeyi tüm ülkeleri istikrarsızlaştırmak için kullanıyor.

Fragman / Önizleme

sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10 x64
İşlemci:  Intel (R) Core (TM) i5-4460 veya AMD eşdeğeri
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : GeForce GTX 960 veya AMD eşdeğeri, 4 GB VRAM
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  30 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber