Evil Inside - ÜCRETSİZ İNDİR

 Evil Inside - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Evil Inside , birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur. Annesinin ölümünden ve babasının tutuklanmasından sonra, kahramanımız Mark, gizemli bir şekilde patlayan ve Mark'ın kaybolmasına neden olan Spiritual pano aracılığıyla onunla iletişim kurmaya çalışır.

Her şey burada başladı: Bir dizi paranormal olay, Spiritüel tahtanın parçalarını toplamaya ve böylece gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışırken ona eziyet edecek.

Oyuncu, küçük kardeşinden sorumlu bir genç olan Mark'ı canlandıracak, çünkü annesini kaybettiği için babasını hapse attı. Mark'a eziyet eden vizyonları ve korkuları ortaya çıkarın. Sadece onlar hakkında bilgili olmasına rağmen… ya da başka biri?

Amaç, evin etrafında bulunan Spiritual kurulun parçalarını toplamak, annesi Rose ile iletişim kurabilmek ve gerçeği keşfetmektir.

Evil Inside'ın tüm argümanı   gizemli bir evde ya da neredeyse her şeyde gerçekleşir. Mark'ın sürekli değişen evini keşfedin. Yavaş yavaş atmosfer değişecek. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Korkularını yen. Terör ve gerçekle yüzleşin.

Ama her şeyden önce… gerçek bir korku deneyiminin tadını çıkarın.

Her şey çok tuhaftı. Babam bunu neden yaptı? Şimdi hapishanede. O iyi bir insandı… Bir şeyler doğru değil. Gerçeği bilmem gerekiyor… ama sadece o biliyor.

Ya da biliyordu. Onunla konuşmalıyım, gerçeği keşfetmem gerek. Ne oldu?

Kanepede oturuyorsun. Durum sizi alt eder. Çok kısa sürede hayatınız 180 derecelik bir dönüş yaptı.

Neredeyse farkına varmadan yalnız yaşıyorsun. Küçük kardeşinden sorumlu. Mutfağa git, bir gıcırtı.

Işık aniden yanıp sönüyor. Yalnızsın ya da öyle sanıyorsun. Bütün bunlara rağmen, gerçeği bilmemek sizi rahatsız etmeye devam ediyor, bu hikayenin tamamında net bir şey yok. Bir şey mantıklı değil…

En büyük korkularınız gerçek oluyor. Yalnızlık ve karanlık sizi istila eder. Neler oluyor? Bu melodi ...

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci:  2.00 GHz
Bellek:  2 GB RAM
Grafikler:  Shader Model 2.0+ kapasitesine sahip 512mb Video Belleği
Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber