Danger Scavenger - ÜCRETSİZ İNDİR

 Danger Scavenger - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Son derece verimli. Çok yetenekli. Kayıtsız vatandaşlara görünmez. Tüm ulusları parmaklarının altında tutan açgözlü şirketlerle savaşıyorlar. Suitler küçümseyerek onlara Çöpçü diyordu.

Durumun tersine döndüğünü ilk fark edenler onlardı. Ve bu, makinelerin efendilerine karşı isyan etmesine neden olan kontrolü ele geçiren bir yapay zeka AIONE.

Zaman geldi. Açık savaşta bu yeni düşmanla yüzleşmek için gölgelerden dışarı çıkın.
Yakında AI, Çöpçülerin ne kadar tehlikeli olduğunu öğrenecek.

Kötü yapay zeka, dünyaya kıyamet getirir. Bir grup dışlanmış - Çöpçüler - bir zamanlar kader tarafından reddedilmiş, şimdi yüceltilmiş ve hayranlık duyulan statükonun üstesinden gelmeye karar verirler… ve tabii ki, yolda yağma ve büyük hazinelerle dolu bir çanta veya kırık hurda ile saklandıkları yere geri dönerler.

Her zamankinden daha yükseğe sürüneceksin.

Danger Scavenger, sizi ruhsuz AI tarafından kontrol edilen acımasız düşmanlarla yüzleşeceğiniz nefes kesici bir cyberpunk şehrinin çatılarına götüren yoğun bir cyberpunk temalı roguelite ufuk çizgisi tarayıcısıdır.

Macera ve hazine arayışında zindanlarda, mağaralarda ve cehennemin en karanlık çukurlarında gezinmeyi unutun. Dünya değişti ve yeni zamanlar geliyor. Yeni ufuklar ve olasılıklar aramak için yeraltından yukarı çıkacaksınız.

Dışlanmışlardan biri olun ve devasa gökdelenlerde gizlenmiş kurtuluş ve sayısız zenginlik arayışında riskli bir ava çıkın. Tehlike o kadar büyük ki, her bir Çöpçü tarihin akışını sonsuza kadar değiştirebilir ... ya da unutulmuş bir hurda avcısı olabilir. Yolunuzu akıllıca seçin - daha büyük riskler, daha büyük ödül demektir!

 

Dinamik risk-ödül oyun: yolunu akıllıca seç, zorluklarla yüzleş ve her zaman olmak istediğin kahraman ol! Veya… daha kolay bir yoldan gidin ve hiçbir şey olmadan geri dönün.
Hurdayı toplayın ve ekipmanı buradan çıkarın. Zanaatkarlık sistemini kullanarak her silahı kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
Maceralarınız sırasında keşfedilecek beklenmedik eşya kombinasyonları. Kusursuz stratejinizi birçok deneme ve hata ile tasarlayın, tabii ki birçok ölümle sonuçlanır.
6 benzersiz Çöpçü - her birinin problemlerle başa çıkma becerisi ve tarzı var: gizlilik, strateji, hızlı ateş eylemi veya belki bunların bir karışımı? Sen karar ver!
5 açgözlü şirketi yenin. 30'dan fazla düşman türü, özel versiyonları ve patronlarla yüzleşin. Satın almak veya yağmalamak için 30'dan fazla çeşitli silah, 50'den fazla aktif ve pasif öğe ve yükseltmelerden oluşan geniş bir yelpazeden seçim yapın.
Her zamankinden daha yükseğe sürüneceksin - bu benzersiz ufuk çizgisi tarayıcısı, sizi yapay zeka tarafından kontrol edilen robotlarla karşılaşacağınız nefes kesici cyberpunk şehrinin çatılarına götürüyor.
İşbirliği Modunda ekip kurun ve düşman robotlarıyla savaşın

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7
İşlemci:  AMD Ryzen 3 veya Intel Core i3 (3 Ghz)
Bellek:  4 GB RAM
Ekran  Kartı : AMD Radeon 7970 veya NVIDIA GeForce 770 veya eşdeğeri DirectX 11 kartı
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber