Cooking Simulator - ÜCRETSİZ İNDİR

 Cooking Simulator - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Nihai şef ol!  Her türlü mutfak eşyası ve sehpayla donatılmış son derece parlak, gerçekçi bir mutfağın kontrolünü elinize alın. 60'tan fazla tarifin kilidini açın ve ustalaşın veya sevdiğiniz her şeyi pişirmek için düzinelerce gerçeğe yakın malzemeyi kullanın. Hepsi bir tutam gerçek hayat fiziği ile renklendirildi!

Ana Özellikler:

Kariyer ve Sandbox modları
60+ tarif
120'den fazla gerçekçi içerik
Kilidi açmak için yetenekler ve beceriler
Gelişmiş pişirme mekaniği
Gerçekçi fizik

Mutfağınızda bir şefin ihtiyaç duyabileceği her şey var.  Izgaralar, ocaklar, gazlı ocaklar, fırınlar ve tencere, tava, tabak, bıçak, spatula ve blender gibi tonlarca alet! Üstelik kilerde 120'den fazla malzeme mevcuttur: et ve balık, meyve ve sebzeler, süt ürünleri ve çeşitli sıvılar. Ekstra tadı eklemek için bir dizi baharat ve bitki de var!

Gerçeğe yakın pişirme deneyimi!  Tüm bileşenler sıcaklık, görünüm ve tadı değiştirerek eylemlerinize yanıt verir. Patatesleri her dilimlediğinizde, biftek çevirdiğinizde veya bir çorba kaynattığınızda, ona uygulanan bazı gerçek hayat fiziği vardır. Yemek pişirme mekanizmasını öğrendikten ve yemekleri servis etmeye başladıktan sonra, kasadaki her yeni tabakla kendinizi daha iyi bir şef olarak göreceksiniz.

Kariyer modu, sıfırdan kahramana uzanan bir mutfak yolculuğudur ve göreviniz siz ve restoranınız için şöhret kazanmaktır.  Temellerden başlayacak ve kademeli olarak yeni daha karmaşık yemeklerin kilidini açacak ve şöhretiniz ve deneyiminiz büyüdükçe daha fazla müşteriye hizmet vermeye başlayacaksınız. Tarifler ve iş akışında ustalaştıktan sonra, çeşitli avantajların ve becerilerin kilidini açabileceksiniz.

Ancak, kurallara göre oynamak istemiyorsanız, Sandbox modunu seveceksiniz . Tüm tariflere ve malzemelere erişin ve herhangi bir baskı olmadan istediğinizi hazırlayın. Hiçbir şey pişirmenize bile gerek yok! Oyun fiziği size sınırsız fırsatlar sunar. Dart gibi bıçaklar atın, domino gibi kesme tahtaları kurun, tüm mutfağı ateşe verin, fırını havaya uçurun ve bir yangın söndürücü kullanarak günü kurtarın!

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 7 x64
İşlemci:  i5 3550 / FX-8350
Bellek:  6 GB RAM
Ekran  Kartı : GTX 660Ti 3GB / R9 270X 4GB
DirectX:  Sürüm 9.0c
Depolama:  6 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber