Amazon Prime Gaming ile Mart 2021 için ücretsiz oyunlar

 Amazon Prime Gaming ile Mart 2021 için ücretsiz oyunlar

Prime Gaming , 1 Mart'tan itibaren 30'dan fazla ücretsiz oyun kütüphanesine yeni BEŞ oyun seti ekliyor! Mart ayrıca, sonsuza kadar saklamak için 20'den fazla ücretsiz SNK oyunu almak için son şansınız.


Bu tekliflerin tümü, gaming.amazon.com/tp/loot adresini ziyaret ederek talep  edilebilir.

Amazon Prime Gaming'e sahip herkesin Mart 2021'de ücretsiz olarak edinebileceği yeni ücretsiz oyunların listesi:

Bomber Crew Deluxe - Bu stratejik simülasyon oyununda, doğru mürettebatı seçmek ve bombardıman uçağınızı en iyi durumda tutmak, görevinizi tamamlamakla hepsini kaybetmek arasındaki farktır.

Blasphemous - Cvstodia'nın kabus dünyasında geçen yetenekli hack 'n' slash dövüşüne sahip acımasız bir aksiyon platform oyunu. Keşfedin, yeteneklerinizi yükseltin ve sizinle ebedi laneti kırma arayışınız arasında duran düşman orduları üzerinde vahşi infazlar gerçekleştirin.

Boomerang Fu - Bu çılgın fizik parti oyununda arkadaşlarınızı bumeranglarla dilimleyin ve zar atın. Düşmanlarınızı ızgara yaparken, soğuturken ve dökerken en sevdiğiniz yiyeceklerden oluşan bir ekibe katılın.

SkyDrift - Flyboy'ların uçma ve en ölümcül rakiplere karşı savaşma becerilerini test edip ustalaşabilecekleri adrenalin pompalayan gökyüzü yarışı dünyasına her zamankinden daha yakın olun!

Tengami - Bulmacaları çözmek ve sırları keşfetmek için güzelce hazırlanmış kağıt dünyasını katlayın ve kaydırın.

AMAZON PRIME ÜCRETSİZ DEĞİL!

Hayır, ancak bu oyunları bir deneme hesabıyla yine de ücretsiz olarak edinebilirsiniz.  Yukarıda listelenen tüm oyunları almak için Amazon Prime'a  (daha önce Twitch Prime olarak bilinen Prime Gaming'i de içerir) ÜCRETSİZ üye olmanız  yeterlidir. İlk ücretsiz deneme süresinden sonra  (istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz) Amazon Prime'ın ücreti ülkenize bağlı olarak aylık 2,99 ila 12,99 ABD doları arasındadır, bu nedenle "kapıp iptal etmeyi" planlıyorsanız abonelikten çıkmayı unutmayın!Mart ayrıca, Prime üyeleri sevilen geliştirici SNK'dan 20'den fazla arcade klasiğinin destansı bir dizisini talep edebilecekleri geçen aydır. 31 Mart'a kadar, Shock Troopers, Metal Slug 2, The King of Fighters 2000  ve daha fazlasını içeren ikonik oyunları talep edin  :

Dövüş Sanatı 2
Yanan yıldız
Fatal Fury Special
Savaşçıların Kralı 2000
Savaşçıların Kralı 2002
Pulstar
Samuray Shodown II
Metal Slug 2
SNK 40. Yıl Koleksiyonu
Şok Birlikleri: 2. Kadro
Beyzbol Yıldızları 2
Sengoku 3
Ironclad
Canavarların Kralı

Hepsi bu kadar değil, Amazon Prime Gaming ayrıca GTA V ,  Doom Eternal, Roblox, League of Legends  ve EA SPORTS FIFA 20 için oyun içi öğeler  ve  daha fazlasını içerir. Hepsini Amazon'da kontrol edin.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir