9-nine-Episode 4 - ÜCRETSİZ İNDİR

 9-nine-Episode 4 - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Konsept

9-dokuz- 4. Bölüm, bir dizi doğaüstü gizem oyununun dördüncü cildidir ve Bölüm 4, Noa Yuuki merkezli bir hikaye anlatır. 9-dokuz serisindeki girişler aynı ortamı ve dünyayı paylaşıyor, ancak her giriş farklı bir kahramana odaklanıyor.

Kötü beyin ortaya çıkar, arkadaşlar anlaşmazlık içindedir, Artifact'lerin gizemi ortaya çıkarılır ve karşılıklı güven sayesinde bağlar sıkılır. Bu taksitle parmaklarının ucunda adalet gücü olan bu genç adam ve kadın için depoda ne var?

Bu oyun diğer oyunlardan farklıdır, çünkü hikaye yapısı geçmiş başlıkları oynadığınızı varsayar (9-dokuz-Bölüm 1-3.) Bundan bağımsız bir oyun olarak da keyif alabileceksiniz, ancak kesinlikle öneriyoruz Serideki diğer başlıkları oynadıktan sonra bu oyunu oynadığınızı. Her oyunun kendi başına tadını çıkarabileceğiniz bağımsız bir hikayesi vardır. 9-dokuz serisi deneyimini beğeneceğinizi umuyoruz.

9-dokuz-, bir depremin Beyaz Yılan Mabedi'nden kutsal bir eseri kırdığı ve sahiplerinin "Artifacts" adı verilen özel güçlerini veren mücevher benzeri eşyaları açığa çıkardığı, sıradan kolej kasabası Shiromitsugawa'da gerçekleşir. paralel bir dünya.

İnsan anlayışını aşan bir gücü içeren bir olay olduğunda, kahramanımız Kakeru Niimi, sorunu çözmek için birkaç dalı (paralel dünyaları) araştırır.

Beyni nihayet ortaya çıkardığında, Artifact'leri geri almaya hazırlanan başka bir dünya varlığı olan Sophitia, ona ipleri elinde tutan bu kişiyi yenmesini söyler.

Türbede meydana gelen deprem nedeniyle festivalin iptal edildiği ilk gün - Kakeru artık her şubeden hatıralarla donatıldı ve bu çatışmayı çözmek için harekete geçti.

Bunun ortasında, Kuho Kız Akademisi Noa Yuuki'den güçlü bir adalet duygusuna sahip bir kız, beyni yenmenin anahtarı gibi görünen bir yeteneğe sahiptir. Bunu bilen Kakeru, diğer branşlardaki olayları ona açıklar.

Eserler'in neden bu dünyaya gelmesinin ardındaki sırları ortaya çıkarırken, Nazar'ın Kullanıcısı ile puanları hesaplarken, parmak uçlarında başka bir dünya gücü olan bu genç erkek ve kadınların kaderi ne olacak?

Izumi Tsubasu'dan muhteşem sanat (SakuSaku Sanatçısı: Kiraz Çiçekleriyle Çiçek Açan Aşk)

Bölüm başına bağımsız öyküler içeren çok bölümlü diziler

CG galerisi

Müzik galerisi

Film galerisi

TAM Japonca seslendirme (Ana karakter dahil!)

Japonca, İngilizce ve Çince metin. Çift dilli ekran seçenekleri

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci:  Core 2 Duo (Core i3 veya üstü önerilir)
Bellek:  4 MB RAM
Ekran  Kartı : 1280 x 720
DirectX:  Sürüm 9.0c
Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber