Valheim - ÜCRETSİZ İNDİR

 Valheim - ÜCRETSİZ İNDİROyun değerlendirmesi

Savaşta katledilen bir savaşçı olan Valkyrieler, ruhunuzu onuncu İskandinav dünyası Valheim'a taşıdı.

Kaos yaratıkları ve tanrıların eski düşmanları tarafından kuşatılmış, Odin'in kadim rakiplerini öldürmek ve Valheim'a düzen getirmekle görevli ilkel arafın en yeni koruyucususunuz.

Denemeleriniz, silahsızlandırıcı derecede barışçıl Valheim merkezinde başlıyor, ancak tanrılar cesurluğu ve ihtişamı ödüllendiriyor. Heybetli ormanlar ve karla kaplı dağlarda ilerleyin, daha ölümcül silahlar, daha sağlam zırhlar, viking kaleleri ve ileri karakollar yapmak için daha değerli malzemeleri keşfedin ve toplayın.

Muazzam bir gemi inşa edin ve egzotik toprakları aramak için büyük okyanuslarda yelken açın… ama çok uzağa yelken açmaya karşı dikkatli olun…

Ana Özellikler:

Prosedürel olarak oluşturulmuş devasa dünya - gizemli ormanlardan heybetli karlı dağ sıralarına ve çarpıcı çayırlara kadar, savaşa ve avlanacak vahşi doğaya sahip efsanevi yaratıklarla tamamlanan mistik toprakları keşfedin ve yaşayın.

İşbirliği PvE (2-10 oyuncu) - - Toprakları tek başınıza cesaretlendirmek veya güvenilir müttefiklerle girişimde bulunmak istiyorsanız, Valheim bağımsız, oyuncu tarafından barındırılan sunucuları ve sınırsız dünya yaratmayı destekler. 3-5 oyuncuyla kooperatif oynamanızı öneririz.

Çok çeşitli silahlarla kaçma ve engelleme tabanlı savaş sistemini cezalandırma
Hafif sallardan heybetli savaş gemilerine, denizleri fethetmek ve yeni toprakları keşfetmek için efsanevi gemiler inşa edin.

Mit ve efsanenin intikamcı ilkel patronlarını çağırın ve onları alt edin ve ilerlemek ve yeni güçlü öğeler üretmek için kupa toplayın
Esnek ev ve temel bina sistemi - bal likörleri, çiftlikler, yerleşim yerleri, kaleler ve daha fazlasını yükseltin.

Sezgisel eşya işçiliği - en iyi silahları ve zırhları üretin ve yiyecek ve bal likörü hazırlayın.
Özel sunucu - kalıcı bir sunucu çalıştırmak isteyen oyuncular için. PC'nizde sunucu çalıştırmamayı tercih ediyorsanız, G-Portal'da bir sunucu kiralamayı düşünün.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 7 veya üstü
İşlemci:  2.6 GHz Çift Çekirdekli veya benzeri
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  GeForce GTX 500 serisi veya benzeri
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  1 GB kullanılabilir alan

ÜCRETSİZ İNDİRİN

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski