City of Broken Dreamers: Book One - ÜCRETSİZ İNDİR

 City of Broken Dreamers: Book One - ÜCRETSİZ İNDİROyun değerlendirmesi

Kırık Hayalperestler Şehrinden Birinin Kitabına hoş geldiniz.

Kiralık bir ödül avcısı olan Ghost olarak oynuyorsunuz. Hayaletler genellikle zengin ve güçlülerin desteğine sahiptir ve bu nedenle yasalara neredeyse bağışıktır. Hayaletler arasında en iyilerden biri olarak kabul edilirsiniz, ancak bunun arkasında sorunlu geçmişinden kaçan bir adam yatar.

Bir sonraki hedefiniz, gizli ve rahatsız edici bir sırrı olan genç bir kız. Ve onunla yüzleştiğinde, şeytanlarınla ​​da yüzleşeceksin.

Hem müttefik hem de düşman geniş bir karakter kadrosuyla tanışacaksınız. Onlarla nasıl etkileşim kuracağınız size kalmış.

Profesyonel olmaya devam ediyor musunuz? Onlardan kurtulmak mı? Ya da onları sıcak, buharlı bir geceye götürürsünüz - peki, anladınız.

Biraz daha keskin görsel bir roman mı arıyorsunuz? Hikaye ve karakterler önce nerede gelir? Zengin bir geçmişe sahip bir dünya? Bunların hepsi bir "Kırık Hayalperestler Şehri" nde gerçekleşecek.

Oyun karanlık, eğlenceli, seksi ama en önemlisi ilgi çekici. Yaptığınız her seçimin bir etkisi olacaktır ama yanlış seçim yoktur. Nasıl oynanacağına siz karar verin. Los Angeles 2042'nin neonlarla kaplı sokaklarında kendi yolunuzu oluşturun.

1'den 7'ye kadar olan bölümleri içerir.
5300 detaylı renderlar 1920'ye 1080 çözünürlükte.
30 fps'de çalışan 274 tam 1080p animasyon. Bunlar, dünyaya dalmanıza yardımcı olmak için hem açık hem de açık olmayan sahnelerde.

Titan Slayer ve We Are Astronauts gibi sanatçıların 28 şarkısından oluşan tam lisanslı bir film müziği.
Tekrar oynanabilirlik ile mevcut oyun saatleri.

Sahne tekrarı tiyatrosu.

Oyunun bilgisini genişleten terimler sözlüğü.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  WIndows XP veya üstü
İşlemci:  2.0 GHz Core 2 Duo
Bellek:  2 GB RAM
Grafikler:  DirectX uyumlu kart
Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski