Super Meat Boy Forever - ÜCRETSİZ İNDİR

Super Meat Boy Forever - ÜCRETSİZ İNDİROyun değerlendirmesi

Meat Boy ve Bandage Girl, 2010'dan beri çift olarak büyüyorlar. Görünüşe göre iki aşk kuşu gökyüzünde patlayan bir laboratuvardan kaçıyorlardı. Şimdi cari yıl ve kızları Nugget'ı dünyaya kabul ettiler. Bir aile olarak hayatın tadını çıkaran huzurlu günleri, Dr. Fetus'un paslı bir kürekle sümüklerini dövmesi ve Nugget'ı kaçırmasıyla aniden sona erdi! Şimdi kızlarını sadece Tony Stark'ın incelenen versiyonu olarak tanımlanabilecek bir kavanozda çılgın bir ceninden kurtarmak Meat Boy ve Bandage Girl'e kalmış.

Super Meat Boy Forever, Super Meat Boy'un devamı niteliğindedir! Bu, orijinali gölgede bırakan yeni bir deneyimdir. Tutulma gözlüğünüz hâlâ elinizde olmadıkça ona doğrudan bakmayın.
7200 ayrı ayrı el yapımı seviye dinamik olarak birleşerek her oynadığınızda size yeni bir meydan okuma sunar. Yedi bin iki yüz seviye. Yapamayacağımızı söylediler ama yaptık. Onlar kim? Sorma.

İstediğinde hoşlanmıyorlar.
Zor ama adil. Hayatta sahip olmaya değer hiçbir şey kolay olmaz.

 Dark Soulman'a sorun.
Meat Boy ve Bandage Girl karşılık verebilir. Paris'teki aile tatiliyle ilgili belgeselde Liam Neeson gibi, düşmanlarına ebeveynliğin ham öfkesini salıvermenin zamanı geldi.

Eskisinden daha büyük patron savaşları. Aklın uçacak. Çoraplarınız havaya uçacak. Team Meat bunlardan sorumlu değildir.

Çarpıcı ayrıntı ve çözünürlükle yepyeni sanat. Burada çok fazla piksel var. Sahip olduğunuz en büyük ekranı alın ve bu noktaların cesaretle hızla renk değiştirmesini izleyin. Yine de çok yakın oturma.

(Ebeveynleriniz evde değilse, istediğiniz kadar yakın oturabilirsiniz, söylemeyeceğiz, ancak Team Meat yine de bunlardan sorumlu değildir.)

Ridiculon tarafından bestelenen bir film müziği o kadar yoğun ki Wyoming eyaleti, tek bir notanın Yellowstone'un altındaki hareketsiz süper volkanın yeni bir karanlık çağını başlatmasına neden olacağı korkusuyla tüm ses cihazlarını yasakladı.

Oyun animasyonlarında hazırlanmış kare kare zanaatkar ve yöntemsel olarak oluşturulmuş duyguları deneyimlemenizi sağlayacak animasyonlu ara sahneler.
Citizen Kane'i bir nem giderici için kutudan çıkarılmış bir video gibi gösterecek kadar zengin ve etkileyici bir hikaye.

Bir video oyununa asla "Sonsuza Kadar" kelimesini koymayın. Perili bir kelime.

Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 7
İşlemci:  Core i3 veya AMD eşdeğeri
Bellek:  2 GB RAM
DirectX:  Sürüm 10
Depolama:  1 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski