Ragnarock - ÜCRETSİZ İNDİR

 Ragnarock - ÜCRETSİZ İNDİROyun değerlendirmesi

Rock yapmaya hazır mısın? Ragnaröck, bir gemi yarışında yarışan bir viking kaptanını oynadığınız, solo / çok oyunculu bir VR ritim oyunudur. İki çekiçinizle gelen runeleri destansı viking müziğiyle senkronize bir şekilde ezin. Çekiçlerinizde kombo enerji biriktirmek için rünlere mükemmel bir şekilde vurmaya devam edin ve bir hız artışı etkinleştirebileceksiniz!

Viking müziği:  Şarkı listesi sevgi ve özenle oluşturuldu ve düzenli olarak güncellenecek. İçinizdeki davulcuyu serbest bırakın ve Alestorm, Gloryhammer, Wind Rose ve çok daha fazlasının epik rock ve metal parçalarını çalın. Hepsinin içinde viking gücünü hissetmenizi sağlayacak şenlikli bir viking / celtic / korsan tarzı var!

Basit oyun:  Atari oyunları geleneğini takip eden Ragnaröck oynaması kolay, ustalaşması zor. İlerlemek için sadece ritim duygunuz önemlidir. Ancak, yarışı kazanmak için becerilerinizi akıllıca eğitmeniz ve kullanmanız gerekecek. Birden fazla zorluk ayarı, zaman içinde gelişmenize yardımcı olacaktır. Yalnızca en deneyimli oyuncular tüm altın madalyaları toplayabilecek, yüksek puanları geçebilecek ve liderlik tablosunda isimlerini imzalayabilecek!

Çok oyunculu mod:  Çok oyunculu PvP modu, arkadaşlarınıza veya diğer insanlara karşı gerçek zamanlı rekabet getirir. Herkese açık veya özel bir oyun başlatın (6 oyuncuya kadar) ve hepsini yenerek birinci sırada bitirin! Tek başınıza, biraz rekabet eklemek için bir hayalet gemiye (en iyi puanınızı temsil eden) karşı da yarışabilirsiniz.

Mitolojik ortamlar:  Ragnaröck, sizi İskandinav mitolojisinden ilham alan stilize bir ortamda vikinglerin diyarına götürür. Zamanla keşfedilecek daha fazla ortam eklenecektir.

Özel şarkılar için destek:  Kişisel müzik kitaplığınızdan bir parça mı çalmak istiyorsunuz? Sahip olduğunuz herhangi bir şarkıdan özel bir çalınabilir şarkı oluşturabilir ve bunu solo modunda çalabilirsiniz. SSS bölümümüzde (Topluluk Merkezi) daha fazla bilgi.

Düzenli güncellemeler:  Toplulukla birlikte geliştirilen yeni özelliklerin yanı sıra daha fazla şarkı ve ortam düzenli olarak eklenecektir. Bize görüşlerinizi iletmek için Discord'da bize katılın. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10 (64 bit)
İşlemci:  Intel Core i5-7300HQ eşdeğeri
Bellek:  16 GB RAM
Ekran  Kartı : NVIDIA GTX 1060 eşdeğeri
Depolama:  2 GB kullanılabilir alan


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski