Picontier / ピ コ ン テ ィ ア - ÜCRETSİZ İNDİR

 Picontier / ピ コ ン テ ィ ア - ÜCRETSİZ İNDİR

Oyun değerlendirmesi

“Picontier”, büyülü adada uzun bir uykudan uyanan, hayata sıfırdan devam eden ve pek çok ilginç adalıyla tanışan ana karakter olarak bir adada meydana gelen gizem ve büyüleyici olayların hikayesidir. Şaşırtıcı dönüşleri çözen ve ortaya çıkaran bir 'yavaş yaşam RPG'sidir.

Kahraman, uzun bir uykudan uyanır ve adanın görünüşünün hafızalarından oldukça farklı olduğunu görür. Hayatınıza adanın merkezindeki "Magmail" kasabasında başlayın ve ilgili AI karakteri "Aila" nın yardımıyla yolunuzu açın.

Ada hayatınızda eşyalar ve silahlar üretebilirsiniz; ayrıca denizde balık tutabilir ve çiftlikte ürün yetiştirebilirsiniz. Adanın sakinleri ile etkileşime geçmek için yeni oluşturulmuş eşyaları ve silahları kullanın ve birbirinizi tanıdıkça konuşmalar değişecek ve işçilik tarifleri alacaksınız.

İşçiliği için malzemeler gereklidir ve bunlar hem şehir içinde hem de dışında toplanır. Tarlada beliren canavarlar gündüz ve gece arasında değişir, bu yüzden yapmak istediklerinizin tariflerine bakın ve iş için doğru canavarları bulun.

Ana görevi ilerletmek, tüm adanın hikayesi ilerleyecek ve gelişecektir. Sadece bu adada var olan gizemli "Piconium" maddesini ve "olayın" anahtarını tutan garip "kara sis" hakkında bilgi edineceksiniz - Profesör Jeda'nın kahramanımızın uyanışından sonra gizemli ortadan kaybolması da dahil. Büyülü şeylerin gerçekleştiği gizemli bir adada harika bir hikaye yaşayın!

Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 10, 8, 7
İşlemci:  Intel core i5, 1.5 GHz ve üstü
Bellek:  2 GB RAM
Grafikler:  DirectX11 uyumlu
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  200 MB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski