Per Aspera - ÜCRETSİZ İNDİR

Per Aspera - ÜCRETSİZ İNDİR
Oyun değerlendirmesi

Mars'ın yüzeyi, İnsanlığın yüzeyini kolonileştirme konusundaki başarısız girişimleriyle doludur. Bu sefer farklı olacak - bu sefer insan hatasına yer yok.

Per Aspera, zorlu bilim kurgu ile üs binasını birleştiren ve deneyimi dünya çapında alan bir gezegen simülasyon oyunudur. Mars'ı insan kolonizasyonu için terraforming ana direktifine sahip Yapay Bilinç AMI rolüne adım atın.

ÖZELLİKLERİ:
Tüm gezegeni kapsayan birbirine bağlı yapılar inşa etmek için karmaşık bir kaynak kuyusunu dengeleyin.
Gezegeninizi, oyuncuların kendi toprak şekillendirme planlarını uyarlamalarına olanak tanıyan dallara ayrılan araştırma ağaçlarıyla özelleştirin - Gelişen bir gezegenler arası uygarlık yaratmak için gerçek dünya bilimiyle dolu yeni teknolojiler geliştirin.
İnsan kolonicilerinizle ilişkiler geliştirin ve Mars'ın affetmeyen yüzeyinde hayatta kalmalarını sağlayın. Bu ilişkileri nasıl kurmayı seçeceğiniz, misyonunuzun nasıl sonuçlanacağını etkileyecektir.
Mars'taki tehditkar varlığın gizemini ortaya çıkarın ve kolonilerinizi bilinmeyen ve kavgacı güçlerden koruyun.
Kendinizi zengin, çekici bir anlatıma bırakın veya Sandbox Modu ile zamanınızı ayırın ve mükemmel Mars manzarasını yaratın.
Troy Baker, Phil LaMarr, Laila Berzins, Yong Yea, Lynsey Murrell ve Nneka Okoye'nin sürükleyici ses oyunculuk yeteneklerini içerir.
Gerçek uzay ajansları tarafından önerilen bilimsel teorileri ve doğrudan NASA'dan gelen coğrafi verileri kullanan Per Aspera, teorik bilimle dolu hayata benzer koşullar ve zorluklar sunuyor.

Per Aspera, oyunculara dünya çapında sonuçları olan zor kararlar sunan zengin bir anlatı içeriyor. Dünyayı, karmaşık bir kendini keşfetme okyanusundan geçerken ve insan ırkının kaderini şekillendirirken bir bebek yapay zekanın gözünden görün. Ahlaki açıdan zorlayıcı kavramlara uyum sağlamak ve hayatta kalmaları için size bakan insan kolonistleriyle ilişkiler kurmak için sürekli gelişen programınızda gezinin. Yaptığınız seçimler, görevinizin nihai olarak nasıl sonuçlanacağını etkileyecektir.

İnsanların Kızıl Gezegeni evcilleştirmeye çalıştığı ilk sefer olmadığı için aklını başına al. İnsanlığın başarısız girişimlerinin uzun zamandır unutulmuş kalıntılarını açığa çıkarın, geçmiş hatalarından ders alın ve ne pahasına olursa olsun başarısız olduğunuzu görmekle tehdit eden baş gösteren bir tehdidi ortaya çıkarın.

Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 10
İşlemci:  Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 3 1200
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1050ti / AMD Radeon RX 570
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX Uyumlu Ses Kartı


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski