MXGP 2020 - Resmi Motocross Video Oyunu - ÜCRETSİZ İNDİR

 MXGP 2020 - Resmi Motocross Video Oyunu - ÜCRETSİZ İNDİR
Oyun değerlendirmesi

Motocross Şampiyonası'nın resmi video oyunu geri döndü!

Bisikletinize atlayın ve bu yeni oyun deneyimiyle adrenalinin yükselmesine izin verin. Kontrolü ele alın: Resmi dizideki yenilikleri keşfedin.

SEN ŞAMPİYONSUN
2020 MXGP ve MX2 kategorilerindeki tüm sürücülere, bisikletlere ve takımlara meydan okuyun. İçinizdeki yarışçıyı inşa edin ve her zaman olmayı hayal ettiğiniz şampiyon olun.

OYUN ALANI VE ARA NOKTASI MODU
Müstehcen Norveç fiyortlarından ilham alan bu eğitim alanında sürüşünüzü geliştirin ve muhteşem manzarayı keşfedin. Waypoint modu ile rekabeti yeni bir seviyeye taşıyın! Yere kontrol noktaları yerleştirerek kendi rotanızı oluşturun. Oyunda ilerlemenize yardımcı olacak puanlar kazanmak için en iyi zamanınızı çevrimiçi olarak paylaşın!

ONLINE YARIŞMALAR
Yeni özel sunucularla, çok oyunculu deneyim bir seviye yukarı çıkıyor. Çok güvenilir bir bağlantı, sıfır gecikme ve çok büyük bant genişliği. Artık bahane yok, yeni zorluklar sizi bekliyor!

SON DERECE ÖZELLEŞTİRME
110'dan fazla resmi markayla bisikletleri ve binicileri özelleştirerek hayal gücünüzü serbest bırakın ve en iyi sonuçları elde edin. İzlemesi sadece eğlenceli değil, seçimleriniz performansınızı da etkileyecek.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 10 Home (x64)
İşlemci:  Intel Core i5-4590
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : GeForce GTX 660
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX uyumlu


0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir