Halo 4 - ÜCRETSİZ İNDİR

 Halo 4 - ÜCRETSİZ İNDİR

Oyun değerlendirmesi


Usta Şef'in intikam ve imha eğilimli kadim bir kötülükle savaşmak için muzaffer dönüşüne tanık olun. Gizemli bir dünyada gemi kazası geçiren, yeni düşmanlar ve ölümcül teknolojiyle karşı karşıya kalan evren asla eskisi gibi olmayacak.

PC Ayarları / Optimizasyonları: Halo 4, 60+ FPS'de 4K UHD dahil olmak üzere PC'de her zamankinden daha iyi görünüyor. ** Diğer PC yerel ayarları arasında özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş açılı destek, FOV özelleştirme ve daha fazlası yer alıyor.

Sefer: Kadim bir kötülük uyanır ve yeni bir destan başlar. Gizemli bir dünyada gemi kazası geçiren Master Chief, eve dönüş yolunu bulmak için eski bir uzaylı ırkının uğursuz sırlarını çözmelidir. Ancak gerçeği arayan Usta Şef, bazı sırların gömülü kalmasının daha iyi olduğunu keşfeder.

Çok oyunculu: Saygıdeğer Halo 4'ten 25 çok oyunculu haritayla Halo maceranıza devam edin, oyuncuların her zamankinden daha fazla zırh parçasını değiştirmesine izin veren güncellenmiş bir zırh özelleştirme sisteminin yanı sıra Forge ve Theatre ile oynamanın sayısız yolu
Spartan Ops: Halo 4'ün kampanyasının kaldığı yerden devam eden hikayeyi devam ettiren yenilikçi epizodik kurgu tabanlı ortak görevler deneyimlemek için UNSC Infinity'ye katılın.

Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

İşletim Sistemi:  Windows 7
İşlemci:  Intel Core i7-975 | AMD A12-9800 APU
Bellek:  2 GB RAM
Ekran  Kartı : GeForce GTS 450 | Radeon R7 Grafikleri
Depolama:  55 GB kullanılabilir alan

ÜCRETSİZ İNDİRİN


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski