Cobra Kai: Karate Kid Saga Continues - ÜCRETSİZ İNDİR

 Cobra Kai: Karate Kid Saga Continues - ÜCRETSİZ İNDİR
Oyun değerlendirmesi

Bir taraf seçin, hareketlerinizde ustalaşın ve hit diziden ilham alan destansı bir dövüş macerasında kaderinizi kucaklayın. Derin hamleler, kombinasyonlar, ilerleme, gerçek zamanlı karakter değişimleri, nihai saldırılar ve çok daha fazlasıyla 8 oynanabilir karakterin kontrolünü elinize alın! 1984 All Valley Karate Turnuvası olaylarından 34 yıl sonra Daniel LaRusso ve Johnny Lawrence'ın rekabeti devam ediyor. Mücadele artık senin elinde!

• İki Katlı Hikaye - Bir hikaye kampanyası aracılığıyla Daniel ve öğrencilerinin kontrolünü Miyagi-Do Karate'de ele geçirmek için benzersiz ara sahneler ve diyaloglarla dolu yepyeni bir hikaye. Veya rakipleri, Johnny Lawrence ve onun Cobra Kai'deki öğrencilerini seçerek hikayenin kendi taraflarını oynayın. Harekatın her iki tarafını da tamamlamak nihai bir son ortaya çıkarır.

• RPG Benzeri Dojo İlerlemesi - 40 benzersiz beceride ustalaşın ve düşmanların arasından geçerken karakterinizin istatistiklerini yükseltin.

• Karakter Değiştirme Sistemi - Dojo'nuzu seçin, ardından Miyagi Do'dan Daniel, Robby, Sam ve Demetri dahil olmak üzere en sevdiğiniz karakterler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın; veya Cobra Kai'den Johnny, Miguel, Hawk ve Tory.

• Cobra Kai Evrenini Yaşayın - Dizideki karakterler ve düşmanlarla dolu 28 görevde Karate Kid evreninde Los Angeles'ı keşfedin!

• Otantik Cobra Kai Deneyimi - William Zabka, Ralph Macchio ve diğer üst düzey oyuncuların seslerinin yanı sıra Cobra Kai şovunun yaratıcılarından özel bir film müziği içerir.

Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gereklidir)
İşlemci:  AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-3470, 3.20 GHz
Bellek:  4 GB RAM
Ekran  Kartı : Radeon HD 6870, 1 GB / GeForce GTX 650 Ti, 1 GB
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski