Baldur's Gate 3 - ÜCRETSİZ İNDİR

 Baldur's Gate 3 - ÜCRETSİZ İNDİR

Oyun değerlendirmesi

Partinizi toplayın ve bir dostluk ve ihanet, fedakarlık ve hayatta kalma ve mutlak gücün cazibesi hikayesinde Unutulmuş Diyarlar'a geri dönün.

Beyninize yerleştirilmiş bir Mind Flayer parazitinden alınan gizemli yetenekler içinizde uyanıyor. Diren ve karanlığı kendine karşı çevir. Veya yozlaşmayı kucaklayın ve nihai kötülük yapın.

Divinity'nin yaratıcılarından: Original Sin 2, Dungeons and Dragons dünyasında geçen yeni nesil bir RPG ile geliyor.

Çok çeşitli D&D yarışları ve sınıfları arasından seçim yapın veya el yapımı bir arka plana sahip bir başlangıç ​​karakteri olarak oynayın. Unutulmuş Diyarlar'da ve ötesinde yolculuk ederken macera, ganimet, savaş ve romantizm. Tek başına oynayın ve arkadaşlarınızı dikkatlice veya çok oyunculu modda dörde kadar parti olarak seçin.

Kaçırıldı, enfekte oldu, kayboldu. Bir canavara dönüşüyorsunuz ama içinizdeki yozlaşma büyüdükçe gücünüz de artıyor. Bu güç hayatta kalmanıza yardımcı olabilir, ancak ödenmesi gereken bir bedel olacaktır ve herhangi bir yetenekten çok, partinizde kurduğunuz güven bağları en büyük gücünüz olabilir. Şeytanlar, tanrılar ve diğer dünyadan gelen uğursuz güçler arasındaki bir çatışmada yakalanan Unutulmuş Diyarlar'ın kaderini birlikte belirleyeceksiniz.

Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 64-bit
İşlemci:  Intel i5-4690 / AMD FX 4350
Bellek:  8 GB RAM
Ekran  Kartı : Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  150 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski