Watch Dogs Legıon: İncelemesi

Watch Dogs Legıon: İncelemesi


Watch Dogs: Legion, Ubisoft'un açık dünya hacker distopyasında geleneksel açık dünya oyunlarının kalıbını kırmayı amaçlayan en yeni oyundur. Watch Dogs: Legion oyun tasarımı riskleri alır, oyuncular çeşitli misyonlar alarak çeşitli yöntemler verir, ve alır "Hack Her şey!" Mantra tüm yeni zirvelere.

Watch Dogs: Legion'un hikayesi, Londra'yı özgürleştirmeye ve insanları murphy's Law tipi senaryoda yanlış gittiğini hayal edebileceğiniz her şeyden kurtarmaya çalışan bilgisayar korsanlarının yolunu takip ediyor. Organize suç, Siyasi casusluk, Terörizm ve dünyayı ele geçirmeye çalışan mega şirketler, sürekli bir kıyamet duygusu yaratan sorunlardan sadece birkaçı. DedSec'in işi Londra'yı kurtarmak.

Watch Dogs 2 eski okul Hackers film modern bir gün versiyonu gibi hissettim ve Watch Dogs: Legion bana çok daha Hacker James Bond hissettim. Hikaye ölçekte biraz daha büyük, bazı gerçekten ciddi konularda dokunarak. Oyun aşağı çekmek ve bazı misyonları bitirme kötü adamlar gibi bazı çok bağ özellikleri bana dünyanın tepesinde gibi hissettirdi.Ben hikaye zevk ve oyunun genel deneyimi ne kadar iddialı olduğunu. Ana hikaye misyonları çözmek için yeni bulmacalar geniş bir yelpazede özelliği. Eğer daha önce Watch Dogs serisi oynadıysanız o zaman bu bulmacalar çok tanıdık olacaktır. Kameralardan drone'lara, dönen çubuklara ve noktaları yeni alanlar açmak ve görevlerde ilerlemek için birleştirmek, iyi ya da kötü için Watch Dogs 2 formülüne çok benzer. Bu bulmacaları hep sevmişimdir ve oldukça eğlenceli olduklarını düşünürum ama bazen tekrarlayıcı hissedebilirsiniz. Ancak bu bulmacaçözme için yeni yöntemler eklemek için yeni yetenekler ve gadget'lar bir ton ekleyin. Ben bu hack bulmaca tamamlamak için farklı alanlara taşımak zorunda birkaç kez bulundu, onlar bulmaca tamamlamak ve ilerlemek için belirli alanlara erişmek için drone ve spiderbot kullanmak zorunda olurdu etrafında sarılmış gibi.

Atlama itibaren, Ubisoft Watch Dogsile bu kesmek her şeyi ve herkes duygu itti . Bu ilk oyunda iyi tercüme etmedi, ama Watch Dogs 2 ağır geliştirilmiştir. Watch Dogs: Legion inanılmaz bir şekilde orijinal sözünü yerine getirerek. DedSec büyük, her yerde ve Watch Dogs evrenin izole hikaye yaşarken etrafında ilk iki kez serin, şehirde herhangi birini işe fikri, onlar hakkında öğrenme, ve onlar gibi oynamak aslında bir gelişme açısından başarmak için çok fazla görünüyordu, ama Ubisoft burada bana yanlış kanıtladı.

Kelimenin tam anlamıyla, karşılaştığınız herkes özel yetenekleri, kariyerleri, ne yaptıklarını ve DedSec hayranı olup olmadıklarını ortaya çıkarmak için hacklenebilir. Eğer gördüklerinizi beğenirseniz, onları işe almaya çalışabilirsiniz. Acemilerden bazıları görevlerin tamamlanmasını, bazılarının başları dertteyken onlara yardım ettikleri için, bazılarıda da oyundaki belirli alanları özgürleştirerek işe alınabilir. Watch Dogs: Legion'un ana kahramanı yoktur ama Londra'daki DedSec ekibi gerçek kahramanıdır ve birçok farklı bilgisayar korsanı arasında değiş tokuş oyun boyunca ilerlemenin anahtarıdır.


Bu tamirci hiçbir şekilde isteğe bağlı hissetti. Belirli bir beceri ile bir birey için yapılmış neredeyse terzi görünebilir oyunda çeşitli misyonlar vardır. Farklı şeyler için farklı hackerlar kullanabilirsiniz, özel bir gizli beceri ya da ağır silah ve melee silah ile sağ geçmiş korumaları ya da daha fazla mücadele odaklı bireyler yürümek için izin veren bir alana erişimi olan bir inşaat işçisi birine ihtiyacınız olduğunu söylemek gibi. Bu oyun denemek ve iş için en iyi kişiyi bulmak için her misyonu mücadele önce biraz düşünmenizi sağlar. Ben gerçekten etrafında seyir ve sopa sevdim üye bir çift bulundu, ama daha da var, benim mürettebat her üye arasında geçiş anahtar ve aslında oyunun en sevdiğim parçası oldu. Her bireyin farklı beceri ler de oyun taze hissettirmek. Eğer her görevle tek bir kişiyle aynı şekilde uğraşmaktan yorulursam, bunu değiştirmek, yeni beceri ve yeteneklere sahip birini denemek için bir noktaya değinirim. Bir şey düşünebilirim, deneyebilirim, ve yaklaşımın işe yarayıp yaramadığını görebiliyorum, ve işe yaradığı zaman, inanılmaz derecede tatmin edici.

Ubisoft kolayca onlara kadar yürüme ve onları işe bazı genel ve tekrarlayan bir şey yapıyor gibi kolay insanları işe yapmış olabilir. Watch Dogs: Legion'un pek çok birey için inanılmaz derecede ayrıntılı hikâyeleri var ve onları tamamlayana kadar yeni elemanıma çok yatırım yaptım. Onlar farklı bir skillset ile bir listede sadece başka bir birey değildir, ve bu daha önce hiç görmediğim bir şekilde oyunun hikayesiekler bir yan misyon yapısı için yapar. Ben de her bireyin tam olarak ses hareket olduğunu belirtmek gerekir. Bu onun ini ve indis vardır. Bazen sesler gerçekten iyi uyum ve harika çalışıyor, ama sesler bazı acemi biraz kapalı hissediyorum diğer zamanlar vardır. Ayrıca, birle ilişkili ifade ye veya sese tam olarak uymayan bazı yüz animasyonları da vardır. Bu gerçekten deneyim kırmak değil ama fark edildi ve bazı insanlar tarafından geri alınan görebilirsiniz.

Açık dünya Londra'sına değinmek istiyorum. Ben Londra'da kendimi birkaç kez olmuştur ve orada iyi bir miktar geçirdim. Ben gerçekten iyi burada temsil olduğunu hissettim. Eminim Londra'da yaşayan biri oyundaki harita ile gerçekdeki harita arasındaki farkları gösterebilir. Watch Dogs 2'nin San Francisco'sunda yaptığım gibi bazı alanları inanılmaz bir doğrulukla tanıdım.Harita bahsetmişken, Ubisoft tüm tırmanmak için bu ünlü ya da harita alanları kilidini açmak için bu şey bulmak, ve hala burada durumda iken, onlar bu sefer yetenek biraz ekledi. Watch Dogs: Legion'da şehrin bölgelerini "özgürleştirmek" ve anahtar harita öğelerinin kilidini açmak için tamamlanması gereken yan görevler vardır. Bu yan misyonlar bir kez önceki Ubisoft oyunları ile alışkın olduğum dan başarı çok daha büyük bir anlamda vermek tamamlanmış bazı büyük ve ilginç bulmacalar özelliği. Haritanın bazı alanları serbest, aynı zamanda büyük bir ödül ve tüm kurtuluş misyonları tamamlamak için teşvik olarak buldum yeni bir acemi verir.


Genel olarak, Watch Dogs: Legion eğlenceli bir ton. Bu oyunda yapılacak çok şey ve deneyim ve bunu yapmak için çok farklı yollar var. Hack bulmacalar tanıdık ama yine de eğlenceli ve bazen zorlu. Bu oyunun gerçek yıldızı işe karakter çeşitliliği ve onlarla birlikte gelen backstories olduğunu. Bu daha önce yapılmış hiç görmediğim yeni bir şey, ve ben gerçekten geliştirici oyun tasarımı risk aldığında takdir ediyorum. Bence, bu riskler Watch Dogs ödedi: Legion ve ben kesinlikle daha fazla oynamak için sabırsızlanıyorum.0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski