THE VIKING WAY - BEDAVA İNDİR

 THE VIKINH WAY - BEDAVA İNDİR
Oyun değerlendirmesi

Kuzey Denizi'nde bir Fırtına yaklaşıyor ... Yanınızda Odin ile Viking Uzun Gemilerinize yelken açın, dünyayı keşfedin, kafataslarının arasından geçen kılıçları duyun. Dinsiz ordunuzu güçlendirmek ve Kuzey Denizi'nin büyük gizemini keşfetmek için hazineler satın alın ve satın alın.

Özellikleri
Yelkencilik ve Keşif
Denizde tehlikeli bir yolculuğa hazır olun. Fırtınalar, buzdağları ve resiflerde hayatta kalmak için malzemelerinizi ve gemi yüklerinizi optimize edin. İstediğiniz zaman açgözlü korsanlarla savaşmak için zihninizi ve silahlarınızı keskin tutun. Dikkatli bir planla ve biraz da şansla yelken açın, servet ve macera dolu yeni diyarlar sizi bekliyor.

Ticaret
Yüksek riskli, daha yüksek ödüllü ticaret sistemini benimseyin. Farklı ülkelerde yeni yerleşim yerleri keşfederken, her pazarın benzersiz arz ve talebini öğrenin. Sizin ve eşyalarınızın tek parça halinde geldiğinden emin olmak için denizdeki büyük tehlikelerden ve yiyecek kıtlığından kaçınarak en verimli ticaret yolunu oluşturun. Hükümdarlığınız altındaki yerleşim yerlerini alın ve sürdürülebilir servet için geliştirin.

Filo ve Ordu Yönetimi
Filo birimlerinizi her yolculuk için akıllıca tasarlayın. Daha geniş depolama alanı ve daha hızlı yelkenlerle kargo gemilerini yükseltin. Kargonuzu korumak için savaş gemilerinizi güçlü balistik ve zırhlarla güçlendirin. Önünüzdeki herkesi mahvetmek için korkusuz savaşçılar toplayın.

Brutal Skirmish and Raiding
Üçüncü şahıs, yakın mesafeli içgüdüsel mücadeleye katılın. Vikinglerin heybetli varlığını genişletmek için savaşçılar ve kahraman yoldaşlar toplayın. Açgözlülük için soğukkanlı kalın. Savunmasız köy ve manastırları toplayın ve müstahkem şehirlere ve dayanıklı kalelere cesurca hücum edin. Güç, zenginlik ve şöhrete hakim olmak için kılıcınızı, baltanızı, mızrağınızı ve kalkan duvarınızı kullanın.

Aksiyon Tabanlı Deniz Savaşı
Yoğun deniz savaşı, akıllıca savaşmanızı gerektirir. Menzilde topçu atışlarının bir kombinasyonunu ve ayrıntılı biniş eylemini deneyimleyin. Düşmanı zayıflatmak için uzak mesafeden defalarca ateş edin, ardından onları kovalayın, sert bir şekilde çarpın, boğuşun ve hepsini yok etmek ve nadir bulunan ticari hisse senetlerini yağmalamak için gemiye binin.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  Intel Core i5 4330M CPU
  • Ekran Kartı:  8 GB RAM
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski