Resident Evil Village: Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Resident Evil Village: Çıkış Tarihi Sızdırıldı!


Beklenmeyen sızıntılar video oyunları dünyasında oldukça sık olur ama bazen arkalarındaki nedenler, bazı çalışanlar tarafından çekilen bir fotoğraftan veya bir ürün kataloğunda olması gerekenden daha erken görünen belirli bir tarihten çok daha sorunludur. Bu Resident Evil Village belli olmayan çıkış tarihinin sızdırılma nedeni Ransomware saldırılarından kaynaklandığı düşünülüyor ve capcom şirketinin diğer birçok veriside sızdırılmış olabileceği hakkında bilgiler var.

Capcom'un güvenliği, 2 Kasım'da başlayan bir fidye yazılımı saldırısıyla ihlal edildi. Japon şirketi saldırıyı biraz daha sonra doğruladı, ama görünüşe göre saldırganların istediği şeyi ödememeye karar verdiler. Bu nedenle, bilgi oldukça biraz geçen Pazar kamuoyuna açıklandı. Saldırı sonucunda, müşteriler, çalışanlar ve hatta hissedarlar da dahil olmak üzere 350.000'den fazla kişinin kişisel bilgileri tehlikeye atılabilirdi. Ama ortaya çıkmıştır Capcom yaklaşan oyunlar hakkında bilgi biraz da vardır. Bu adresi ziyaret ederek bu konuda ki resmi açıklamada şirketin ödün verdiğini düşündüğü her şeyi kontrol edebilirsiniz.


Resident Evil Village gelecek yıl geliyor, ama hiçbir çıkış tarihi teyit edilmişti. Şimdi, büyük sızıntının bir sonucu olarak, geliştirici nisan 2021 lansmanı için hedeflediğini biliyoruz. Ayrıca sızıntı, PC ve yeni nesil konsollar için duyurulan Resident Evil serisinin yeni bölümünün PlayStation 4 ve Xbox One'da da oynanabilir olacağını doğruluyor. Resident Evil VillageResident Evil Resistance sürümü olabilir Dominion adlı bir online oyun hakkında ipuçları da vardır , ama geliştiriciler bu durumda olup olmadığını öğrenmek için bu konuda konuşmaya karar verene kadar beklemek zorunda kalacak.


0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir