PUBG Mobile Lite Hassasiyet Ayarları

 PUBG Mobile Lite Hassasiyet AyarlarıMerhabalar Sevgili Crack Oyunlar Okuyucuları Bugün Sizlere 2020-2021 Arasında En Çok Tercih Edilen Hassasiyet Ayalarını En İyi Şekilde Vereceğiz. Oyunda Kendi Mouse Aim Seviyenize Göre Küçük Düzeltmeler Daha Sonrasından Oyun İçerisinde Yapabilirsiniz Gayet Oyundaki Perfomansınızı Neredeyse İkiye Katlayacak Olan Hassasiyet Ayarlarını Size Aşağıda Belirttik İyi Oyunlar Şimdiden!

Genel Hassasiyet: 43

Oyunun Sizlere Mevcut Olarak Verdiği Hasasiyet Değerinden Daha Düşük Verme Sebebi Oyunda Daha Fazla Kontrol Sahibi Olmanız Aim Kaymalarını Engellemektir. Daha İyi İsabet Almanız İçin 43 Hassasiyetinde Oynamak Size Dezavantaj Kazandıracaktır.

Dikey Hassasiyet Çarpanı: 1

Fare Hareketine Göre Y Ekseninde Gassasiyet çarpanı. En İyi Oyun Deneyimi İçin Bunu 1 Olarak Ayarlayın.

Amaç Hassasiyeti: 40

Hassas kalça ateşleme ve kapsamlı hedef takibi için idealdir. Yine, bu daha fazla hassasiyet için varsayılanın yeterince altına düşer.

ADS Hassasiyeti: 40

Demir veya büyütülmemiş manzaraları hedeflerken hassasiyet. Hız ve kontrol dengesi için bunu 40 olarak ayarlayın.

Kapsam Belirleme Hassasiyeti: 40

Kapsam Belirleme Hassasiyetini ne ayarlasanız da, ADS Hassasiyeti ile eşleştiğinden emin olun. Bunları aynı hassasiyette tutarak, ateşleme türleri arasında tutarlılık yaratırsınız. Bu listedeki ayarların çoğu gibi, ayar çevresinde kas belleği geliştirmenize yardımcı olur.

Bütün Dürbünlerin Hassasiyeti : 40

Zoom ne kadar büyük olursa, o kadar hassas olacağını unutmayın. Bu hassasiyeti 40’a düşürmek harika bir başlangıç ​​noktası sunar, ancak rahat hissettiğiniz kadar düşüğe gitmek için çekinmeyin.

1 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir