League of Legends: Son Güncelleme İncelemesi

League of Legends: Son Güncelleme İncelemesi


Merhabalar Sevgili Oyun Dünyası Takipçileri Yeni Bir İnceleme Konumuz İle Sizlerleyim. Yeni Güncelleme İle İlgili Bir Çok LoL Oyuncusu Tarafından Yapılan Yorumda "3 4 Yıl Oynadığımız Oyunda 1 Güncelleme İle Cahil Kaldık" Tarzı Eleştiriler Yer Aldı Yeni Bir Çok İtem Geldi ve Artık Yeni Bir İtem Satın Alma Mağazası Şablonu Dahi Getirildi Açıkcası Güncellemeden Sonra Oyuna İlk Giren Bir Oyuncu İçin Korkutucu Bir Durum Ama Korkmayın Oyunu Gayetde Güzelleştirdiler Bu Yaşanan Sorunların Kaynak Sebebi İse Alışkanlığın Dışına Çıkılması Oldu Bazıları Alışamadığı İçin Oyunu Bıraktı Kimisi Mevcut Buildini Dahada Geliştirerek Gücüne Güç Katarak Oyundaki Zevk Alma Oranını 2'ye Katladı.

Oyunu Oynarken Market Üzerinden Size Verdiği Tavsiyeler Üzerinden Karşı Takım Şampiyonlarına Göre Buildinizi Çıkabilirsiniz Buda Şu Demek Oluyor ki Oyundaki Bütün İtemleri Ezberlemenizede Gerek Kalmadı Diyebiliriz.

Yeni Sezon İle Oyuna Hem Güncellemeler Hemde Yeni Karakterler Getirmeye Başlayan RiotGames Ekibi Yeni Sezonda Oyuncularına En Yeni Düzeylerde Oyun Zevki Tattıracak Gibi Gözüküyor En Yeni Oyun Haberleri İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Hack Haber