En İyi MMORPG: Black Desert Online

En İyi MMORPG: Black Desert Online


Merhabalar sevgili oyun dunyası takipçileri sizlere kendi araştırmalarımıza dayanarak seçmiş olduğumuz en iyi MMORPG oyununu tanıtacağız konu resmindende anlayacağınız şekilde tabikide seçimimiz Black Desert Online oldu peki neden black desert online?

Black Desert Online Üst Sıraya Taşıyan Özellikleri Nelerdir?


İlk öncelikle bakacak olursak bir çok yorumcunun neye dayanarak dediğini bilmedigimiz " Ağa oyun pay to win başka bir şey değil " cümlesi aşırı derece yanlış bu cümleyi kesinlikle aklınızdan çıkarın oyuna para yatırmadanda oynayabilirsiniz oyunun kendi borsası bile var sadece borsayı öğrenmeniz yeterli borsacı olarak oynayabiliriniz veya item kasarsınız satarsınız sadece öylesine hobi olarak bile oynanılabilir balıkçılık yaparsınız kendi iş hanlarınızı oluşturabilir oralardan gelir elde edebilir neredeyse bir çok şey yapabilirsiniz.

Oyunun detaylı karakter oluşturma sistemi diğer oyunları geride bırakmasına yetiyor artıyorda son günlerde black desert'e benzer oyunların piyasaya çıkartılmaya çalışıldıgınıda görüyoruz yakında onlarında inceleme konuları gelecek elbette o oyunlara baktığımızda grafik açısından black deserte yakınlaştıklarını göre biliyoruz ancak hiç biri yanından dahi geçemiyor Pearl Abyss şirketi gerçekten parasının hakkını veriyor diyebiliriz!

Black Desert Aksiyon ve Gerçekçilik Duygusu


MMORPG Oyun piyasasında dövüş sistemi olarak en iyi oyunda Black Desert Online diye biliriz
oyunda savaşırken metin2'deki gibi 1,2,3,4 tuşlarına ne kadar hızlı basarsan değil skil hareketlerini
yön w,a,s,d tuşlarına her karaktere özgün olan skill combolarına göre saldırılarımızı gerçekleştiriyoruz ve buda müthiş bir oyun hazmı uyandırıyor diyebiliriz. 

Black Desert Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 10 (32-bit veya 64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-530 2.9 GHz. 
RAM: 4 GB. 
Ekran kartı: GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2.
Depolama Alanı: 30 GB

NOT: Steam Üzerinden 30GB İndiriyorsunuz Oyunu İndirdikten Sonra Launcher Üzerinden 47GB Türkçe Yama İndirir Toplamda İse 80GB Gösteriyor Bir Çok Oyun Sitesinde 30 GB Depolama Alanı Olarak Gösterilmiş Fakat Oyun Dunyası Olarak Sizlere İndirdiğinizde Bu Şekilde Bir Olayla Karşılaşabileceğinizi Önceden Haber Verelim Dedik.

En İyi MMORPG Oyunu Olarak Kendi Düşüncemiz Olarak Seçtik Sizlerde Size Göre En İyi MMORPG Oyunu Hangisi Olduğunu Yorumlarda Belirtebilirsiniz Bizlerde Bir Sonraki Konularımızda Yorumlarınızı Ele Alalım.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir