Blood Of Steel: İncelemesi

Blood Of Steel: İncelemesi2020 Yılında Piyasaya Sürülmüş Oyunlardan Birisi Olan Blood Of Steel Oyun Piyasasında Kısa Bir Sürede Büyük Bir Oyuncu Kitlesi Kazanmayı Başardı Oyundaki Genel Amacınız Karşı Takım Oyuncuları Eğer Savunucu Tarafsa Bölgeyi Kuşatarak Ele Geçirmek, Eğer Siz Savunan Tarafsanızda Bulunduğunuz Bölgeyi Başarıyla Savunarak Saldırıyı Püskürtmek Bir Çok İçerisinde Farklı Görevleride İçerisinde Barındırmakta Ordunuzun Okçu,Mızraklı,Piyade,Atlı Okçu,Atlı Asker Gibi Hangi Tür Savaşçılardan Oluşacağınıda Seçebilmektesiniz.
Oyunda Her Kazandığınız Savaşta Karakteriniz Biraz Daha Güç ve Seviye Atlata Biliyorsunuz Kendi Stralejinizi Oyun İçerisinde Geliştirerekde Karşı Tarafa Üstünlük Sağlayabilirsiniz Tabi ama Oyun İçi Geliştirme Ögeleride Mevcut Herşey Straleji Değil Açıkcası

Oyun Dunyası Ekibi Olarak Oyunu Değerlendirdik ve Değerli Okurlarımıza Oyun Listenize Aldığınızda Pişman Olmayacağınız Bir Oyun Diyebiliriz! Oyunu Steam Üzerinden Ücretsiz Bir Şekilde İndirebilirsiniz İndirmek İçin Tıkla İndir! Yazısına Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Sistem Gereksinimleri


Minimum İşletim Sistemi: Windows XP/Vista Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i5 4-Core Processor and above
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GT 430 or AMD HD5550
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir