Assassin's Creed: Valhalla İncelemesi

Assassin's Creed: Valhalla İncelemesi


Assassin's Creed serisinin uzun süredir beklenen bir sonraki taksit ateş ve kan ile burda. Bu kez diğer bir tarihsel dönemde insanlar aşk ayarlayın. 873 CE Avrupa, nam-ı diğer Vikingler çağı. Şu anda Avrupa olarak bildiğimiz krallıklar ağır ağır şekilleniyor. Bitmek bilmeyen savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç'ten gelen küçük Viking klanları ve çevresinden gelen küçük Viking klanları yağmalamak ve yerleşecek yerler arıyorlar. Ne yazık ki İngiltere için, ülke en yağmalanabilir görünüyor. Assassin's Creed: Valhalla,eivor, bir savaşçı İngiltere'ye kendi halkı için çok daha iyi bir gelecek oymak için onun arkadaşı Norsemen önde gelen olarak oynamak.

Oyun HakkındaAC en büyük avantajı: Valhalla oyun ne yapabilirsiniz sırf miktarıdır. Açılış bölümlerinde bile, keşfedilecek çok şey vardı! Tabii ki, bunun beni durdurmasına izin vermedim. Keşif, ayarınıza bağlı olarak harita görünümünüzde ortaya çıkan zenginliği veya gizemleri keşfederek ödüllendirilir. Zenginlik farklı anlamları bir yeri vardır ama ekipman, silah yükseltmek için malzeme gibi şeyler toplayabilir ve hatta yeni yetenekler öğretmek kitaplar. Bu özel yetenekleri AC bir kez gibidir: Odyssey ama onlar için yerine arsa ilerleme keşfetmek gerekir. Beceri ağacı genel güce dayanır, seviyelere değil. Oyuncular yakın dövüş, aralıklı veya gizli hasar katmanında seviye atmayı seçerek kendi oyun tarzlarını seçebilirler. Tabii ki, bu herhangi bir kombinasyon içinde alınabilir. Gerçekten kendi oyun stili için Eivor yeteneklerini terzi. Oyuncular ayrıca bazı becerileri artırabilir ve sundukları birçok mini oyunlar bazı altın kazanabilirsiniz. İçki yarışmaları, zar oyunları, avcılık zorlukları, istifleme taşları ve daha fazlası için fırsatlar vardır. Benim en sevdiğim faaliyetlerden biri, flyting (kelime savaş) Eivor karizması hiç başarılı oturum artırır. Bunu çok yardımcı buldum.


Tüm simülasyon oyunu hayranları için, İngiltere'ye geliyor bulunan yerleşim özelleştirilebilir. Yerleşiminizi halkınızın ihtiyaçlarına göre uyarlamak için size sonsuz seçenekler bırakıyorum. Ayrıca, her yükseltme doğrudan Eivor yararları. Oradan, oyun tüm kendi korumak hakkında. diğer yerleşim veya krallıklar ile ittifaklar yapmak ve geçiminizi tehdit edenlere savaş açmak.

Bu bir Viking oyunu olan Ubisoft, savaşa olduğu gibi bakmaya devam edemezdi. Valhalla'daki çatışmanın görsel unsurları kesinlikle daha acımasız. Uzuvları kesilir, kafalar uçar ve insanlar ateşe verilir. Vikinglerin tercih ettiği hızlı savaşlar gibi. Bildiğim kadarıyla mekanik olarak, oyun hala hemen hemen AC aynıdır: Odyssey böylece önceki oyuncular kontrolleri bulmakta herhangi bir sorun olmaz. Oyun için en iyi ek hikaye ilerledikçe nasıl bir etki daha yapmak için Ivor için yeteneği olmuştur. Oyuncu, eyleminin geleceği etkilediğini bilmese bile, bunu yapar. Orada oyunun sonunda sonsuz sürümleri ana arsa yapılacak o kadar çok karar vardır.

Eğlence Durumu


Bu oyun eğlenceli olmadığını söylemek imkansız olurdu. O kadar çok içerik var ki, çok çeşitli oyuncular çok fazla şey yapabilir. Mini oyunların bolluğu iyi bir örnektir. Herhangi bir noktada, Eivor çeşitli şeyler bahis oynamak için onu gümüş harcayabilirsiniz, ben kesinlikle ilk içme meydan kaybetti ama yakında benim intikam olacak. Eivor sadece yerel içenler ve bira meydan okumak için sadece oyun dünya etrafında gidebilirsiniz. Keşif, gerçek eğlencenin başladığı yerdir. Keşfetmek ve uzun gemi üzerinde almak için tüm bu yerler var. Bu uzun gemiler, çok ihtiyaç duyulan zenginlik ve kaynakları kazanmak için baskınlar için nehirlere ve denizlere girip çıkmak için yapılır. Ve bu tam olarak oyuncuların onları kullanması gereken şey. Sahipsiz veya düşman yerleşim yakın başlarken, daha fazla zenginlik için arazi parçası yağma ve daha önce de belirttiğim gibi gizemleri keşfetmek için bir baskın arayabilirsiniz, hatta titreme ve istihkak kese yükseltmek için malzemeleri işçiliği. Bu sadece homies ile gemide yelken böyle bir visseral duygu, şarkı ve hikayeler anlatan, sonra aniden değerli görünüyor bir alan açılır. Sadece ne yaptığını bırakın, savaş çekiç ses ve onların plaj fırtına. İnsanı bu kadar yutturmaca yapan bu duygudan asla bıkmayacağım.

Oyunun Kendine Hâs Özellikleri


Genel olarak, AC: Vahalla bazı benzersiz özelliklere sahiptir ama yine de sanki önceki Assassin's Creed oyunu yoğun bir revizyon mod oynuyorum gibi hissediyorum. Çevre, mini oyunlar ve bazı mekanik ler yeniyken. Savaş akıllıca, büyük ölçüde aynı. Oyunlar arasında iki yıl boyunca, ben muhtemelen zaman için kesilmiş bazı şeyler olduğunu anlıyorum. Tahmin etmek zorunda olsaydım, savaş ve ai'de yenilenebilen bir şeyi kesip atlardı. Ben Assassin's Creedgelecekteki bir taksit, daha benzersiz oyun olacağını umuyoruz.


0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir