Xuan-Yuan Sword VII - ÜCRETSİZ İNDİR

 Xuan-Yuan Sword VII - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi

Xuan-Yuan Sword VII, üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan bir ARPG'dir. Arsa Çin tarihi ve mitolojisine dayanmaktadır. Oyuncular, trajik bir kadere karışan sakin ve güvenilir bir kılıç ustası olan Taishi Zhao rolünü üstlenir. Sevgili ailesini korumak için Taishi Zhao, gerçeği bulmak için bu kaotik diyarda bir yolculuğa çıkar.

Özet

Batı Han Hanedanlığı'nın son döneminde, Çin'in güçlü başbakanı imparatorunun yerine geçti ve Xin adında yeni bir hanedan inşa etti. Bu yıl kayaların üzerinde sözler belirdi, tarlalarda taş sığırlar ortaya çıktı ve antik mezarların çatladığını, muazzam işaretlerin ortaya çıktığını, barış ve refah döneminin geleceğini söyledi. Liu Marquis mahzenindeki tuhaf bir bambu slip, Court Astrolog'un eline teslim edildi. Beklenmedik bir şekilde, o gece Taishi Mansion, tuhaf bir yangında ağır hasar gördü ve tüm ailesi yangında öldü ve bambu kayma ortadan kayboldu.

On yıl sonra, kehanette bahsedilen refah asla gelmedi. On yıllık bir savaş ve kıtlık, halk perişan haldeydi ve kaos ülke çapında yayılmıştı.
Bu sırada 10 yıldır kaybolan bambu slip yeniden ortaya çıktı, kargaşaya neden oldu.

Oynanış
kombo tabanlı savaş

Xuan-Yuan Sword VII, gerçek zamanlı savaş sistemine sahip bir Aksiyon RPG oyunudur.
Düzgün bir kombo tabanlı dövüş sistemi, Active Skills, Dodge, Block, Riposte gibi öğeler içerir.
Elysium Scroll

Elysium Scroll, canavarları emebilen, eşyalar yaratabilen ve daha fazlasını yapabilen, Elysium'un anahtarı olarak kullanılabilen bir bambu parşömendir. Macera sırasında çeşitli teknikler ve mekanikler sağlayabilir.

Elysium Rift: Taishi Zhao'nun nihai tekniği; etrafındaki zamanı yavaşlatır. Bu durumda, yakındaki nesnelerin fiziksel özelliklerini değiştirebilir.

Hapishane ve Füzyon Laboratuvarı: Oyuncular, canavarları Elysium'a absorbe ederek Fusion Lab için arıtma malzemeleri oluşturabilirler. Fusion Lab yalnızca farklı şekil ve yeteneklere sahip yeni canavarlar üretmekle kalmaz, aynı zamanda bazen Taishi Zhao'nun yeteneğini geliştirmek için kullanılan Pasif Becerileri de döndürür.

Elysium'da zırhları ve silahları iyileştirmenin yanı sıra pasif Becerileri geliştirmek için kurulan çeşitli tesisler.

Mohistler ve "Mekaniği"

Eski bir Çin mantık, rasyonel düşünce ve bilim felsefesi olan Mohizm, 2200 yıl önce Çin'de Konfüçyüsçülük kadar popülerdi.

Bu oyunda Mohistler, zamanın çok ötesinde yüksek seviyeli "Mekanik" teknolojileriyle tanınırlar. Bununla birlikte, sivil anlaşmazlıklar inançlarına meydan okuyor ve onlarca yıl içinde parçalanmalarına neden oluyor.

Mohistler eski ihtişamlarına kavuşabilir mi yoksa tarihin sayfalarında kaybolabilir mi? Xuan-Yuan Sword VII'de, Mohistlerin son kaderine şahit olacaksınız.
Doğu aleminde bir yolculuk

Oyun 2000 yıl önce Çin'de geçiyor. Geliştirme ekibi, eski Çin ortamlarını, sahne donanımlarını, beşeri bilimleri ve kültürel çalışmaları oyuna geri getirecek.
Kaotik çağda yeni bir yolculuğa çıkın ve doğu dünyasında dolaşın.
PC için Xuan-Yuan Sword VII, Nvidia RTX'i destekler, gerçekçi bir oyun dünyası oluşturur.

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) veya 64-bit Windows 10
  • İşlemci:  Intel Core i5 4590 veya AMD eşdeğeri (veya daha iyisi)
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : NVIDIA GTX 960 veya eşdeğeri (veya daha iyisi)
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  50 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski