Visage - BEDAVA İNDİR

 Visage - ÜCRETSİZ İNDİR

Oyun değerlendirmesi

Visage, birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur.

Hem esrarengiz bir şekilde rahatlatıcı hem de korkunç derecede gerçekçi ortamları birleştiren yavaş tempolu, atmosferik bir dünyada gizemli, sürekli değişen bir evi keşfedin ve gerçekten dehşet verici bir deneyimin tadını çıkarın.

Çevre
Oyun, korkunç şeylerin yaşandığı büyük bir evin içinde geçiyor. Kasvetli koridorlarda dolaşacak, her ölü odayı keşfedecek ve sonsuz labirentlerde kaybolacaksınız, kafanız bir zamanlar bu evde yaşamış olan ölü ailelerin anılarıyla dolacak. Sizinkinden başka hiçbir hayatın olmadığı bu çarpık ortam sizi hayal bile edemeyeceğiniz yerlere götürür.

Hikaye konusu
Bu ev berbat bir geçmişle lekelenmiş. Aileler kendi aile üyeleri tarafından acımasızca öldürüldü, insanlar çıldırdı, çoğu intihar etti ve diğer korkunç olaylar meydana geldi. Her odanın hikayesi görünmez bir tuval üzerine boyanmıştır. Bir oyuncu olarak, bu karanlık geçmişin bazı kısımlarını yeniden yaşayacaksınız ve her bir parçası sizi huzursuz ve dehşet içinde bırakacak. Yakında ölülerin saflarına katılabilmeyi dileyeceksin, ama ölüm burayı terk etmene yardım etmeyecek. Ondan kaçacak mısın yoksa gölgelerin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya mı çalışacaksın?

Karanlık varlıklar
Evde ölen aileler sizi rahatsız edecek ve sizi huzursuz edecek. Her hareketinizi takip edecekler, sizi her köşeden izleyecekler, zihninizle oyunlar oynayacaklar ve size saldırmaya çalışacaklar. Neden seni rahatsız ediyorlar? Ne yaptın? Bunu kendi başına bulmalısın.

Oynanış
Visage'da savunmasızsınız; Sizi yan köşeden, yan kapıdan veya ayaklarınızın altından takip eden korkunç varlıklardan hiçbir silah sizi kurtaramaz. Temel unsurları toplayabilecek, çevre ile etkileşime girebilecek ve bu kabustan kaçmanıza veya sizi daha derine çekmenize yardımcı olabilecek şeyler arayabileceksiniz.

Ölmek oyunun bir parçası. Karanlık varlıklar ona çekildiğinden, ne pahasına olursa olsun terörden kaçınmanız gerekir. Zihninizi olabildiğince aklı başında tutmak, sizi ölülerin saflarına katılmaktan alıkoyacaktır. Bunu yapmak kolay olmayacak ve delirmekten kaçınmak için ışıkta kalmak gibi yollar bulmanız gerekecek.


Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  WINDOWS 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci:  Intel® Core ™ i3 veya AMD Ryzen ™ 3
  • Bellek:  6 GB RAM
  • Ekran  Kartı : NVIDIA® GeForce® GTX 950 veya AMD Radeon ™ R7 370
  • DirectX:  Sürüm 10
  • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski