Fazmofobi - BEDAVA İNDİR

 Fazmofobi - ÜCRETSİZ İNDİROyun değerlendirmesi

Phasmophobia, sizin ve paranormal araştırmacılardan oluşan ekip üyelerinizin paranormal aktivitelerle dolu perili yerlere girip olabildiğince fazla paranormal kanıt toplayacağınız 4 oyunculu çevrimiçi bir kooperatif psikolojik korku oyunudur. Hayalet avlama ekipmanınızı, bir hayalet temizleme ekibine satmak için yeri ziyaret eden herhangi bir hayaletin kanıtını aramak ve kaydetmek için kullanacaksınız.

Güvenlik kameraları ve hareket sensörleri ile lokasyonu kamyonun güvenliğinden veya içeriden izleyerek ekibinize destek olmayı seçebilir ve zaman geçtikçe daha da düşmanlaşacak olan hayaletimsi aktivite ile ellerinizi kirletebilirsiniz.

Sürükleyici Deneyim:  Gerçekçi grafikler ve seslerin yanı sıra minimum kullanıcı arayüzüne sahip olmak, sizi ayak parmaklarınızda tutacak tamamen sürükleyici bir deneyim sağlayacaktır.

Çapraz platform:  Phasmophobia, VR'ye sahip olan veya olmayan tüm oyuncuları destekler, böylece VR ve VR olmayan arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarabilirler.

İşbirliği çok oyunculu:  Takım çalışmasının başarınızın anahtarı olduğu bu eşli korku oyununda 4 oyuncuya kadar arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

Eşsiz Hayaletler:  Her incelemenin farklı olacağı anlamına gelen benzersiz özelliklere sahip 10'dan fazla farklı Hayalet türü.

Araştırın:  İpuçları bulmak ve olabildiğince çok paranormal kanıt toplamak için EMF Okuyucular, Ruh Kutuları, Termometreler ve Gece Görüş Kameraları gibi iyi bilinen hayalet avlama ekipmanlarını kullanın.

Tam Ses Tanıma:  Hayaletler dinliyor! Ruh Kutusu kullanarak Ouija Panoları ve EVP Oturumları aracılığıyla Hayaletlerle etkileşimde bulunmak için gerçek sesinizi kullanın.


Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 64Bit
  • Processor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 13 GB available space

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski