Torchlight III - ÜCRETSİZ İNDİR

 Torchlight III - ÜCRETSİZ İNDİR

Buradan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi

Torchlight II olaylarının üzerinden bir asır geçti ve Ember İmparatorluğu düşüşte. Torchlight III'te Novastraia yeniden istila tehdidi altında ve Netherim'e ve müttefiklerine karşı savunma yapmak size kalmış. Şöhret, ihtişam ve yeni maceralar bulmak için fikirlerinizi toplayın ve sınırı cesaretlendirin!

Sınırda Seyahat
Vahşi doğayı keşfedin, arkadaşlarınızla parti yapın, teçhizat yapmak için malzeme toplayın veya bilinmeyen zindanlara girmek için sihir kullanın! Yeni sınırda her zaman yapacak bir şeyler vardır.

Kalenizi Oluşturun ve Yükseltin
Yeniden inşa etme zamanı - ve buna siz de dahilsiniz! Arkadaşlarınıza ve dünyaya göstermek için teçhizatı geliştirebileceğiniz ve kalenizi yenileyebileceğiniz kendi kalenizin tadını çıkarın.

Epic Gear toplayın
Zırh, silahlar, boyalar, tarifler ve hatta yeni evcil hayvanlar ... zindanlarda savaşırken ve tehlikeli düşmanlarla savaşırken her zaman bulabileceğiniz daha çok şey vardır.

Evcil Hayvanlar Geri Döndü
Sadık arkadaşınızla şöhret ve zafere giden yolda savaşın! Becerileri ekleyin ve onları daha güçlü hale getirmek için ekipmanlarla donatın. Her tür sayısız renk ve stilde gelir, bu yüzden hepsini topladığınızdan emin olun!

Kahramanınızı Oluşturun
Oyuncular, seçilebilecek dört benzersiz sınıfla, hasarı ve hayatta kalma olasılıklarını en üst düzeye çıkarmak için sınıfa özel mekaniklerden yararlanabilir. Oyun tarzınızı özelleştirmek için destansı teçhizatı, Kalıntı güçlerini ve sınıf yeteneklerini birleştirin

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8.1, 10 (64-Bit)
  • İşlemci:  Dört Çekirdekli Intel veya AMD İşlemci, 2,5 Ghz veya Daha Hızlı
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD Serisi Kart veya Üstü
  • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan

ÜCRETSİZ İNDİRİN

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski