Red Dead Redemption 2 - ÜCRETSİZ İNDİR

 Red Dead Redemption 2 - ÜCRETSİZ İNDİR

Buradan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

Oyun değerlendirmesi


Amerika, 1899. Vahşi batı döneminin sonu, kanun adamlarının kalan son kanun kaçağı çetelerini avlamasıyla başladı. Teslim olmayacak veya boyun eğmeyecek olanlar öldürülür. Batıdaki Blackwater kasabasında bir soygunun ters gitmesinin ardından Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmak zorunda kalır. Federal ajanların ve ülkedeki en iyi ödül avcılarının arkalarında toplanmalarıyla birlikte, çete hayatta kalmak için Amerika'nın engebeli topraklarını soymak, çalmak ve savaşmak zorundadır. Derinleşen iç bölünmeler çeteyi parçalamakla tehdit ederken, Arthur kendi idealleri ile onu yetiştiren çeteye olan sadakati arasında bir seçim yapmak zorundadır.
Daha derin daldırma için tüm yeni grafiksel ve teknik geliştirmelerle, PC için Red Dead Redemption 2, artan çekme mesafeleri dahil olmak üzere bu devasa, zengin ve ayrıntılı dünyanın her köşesini hayata geçirmek için bilgisayarın gücünden tam olarak yararlanıyor; daha iyi gündüz ve gece aydınlatması için daha yüksek kaliteli global aydınlatma ve ortam kapanması; tüm mesafelerde geliştirilmiş yansımalar ve daha derin, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler; her bitki ve hayvanda daha fazla gerçekçilik için mozaikli ağaç dokuları ve geliştirilmiş çim ve kürk dokuları.

Red Dead Redemption 2 for PC aynı zamanda HDR desteği, 4K çözünürlük ve ötesinde üst düzey ekran kurulumları çalıştırma yeteneği, çoklu monitör yapılandırmaları, geniş ekran yapılandırmaları, daha yüksek kare hızları ve daha fazlasını sunar.
PC için Red Dead Redemption 2 ayrıca Ödül Avlama Görevleri, Çete Sığınakları, Silahlar ve daha fazlasını içeren ek Hikaye Modu içeriği içerir; ayrıca Frontier Pursuits ve The Bounty Hunter, Trader ve Collector'ın uzman Rolleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere eksiksiz Çevrimiçi deneyim için en son içeriğin ve önceden yayınlanmış tüm iyileştirmelerin yer aldığı Red Dead Online'ın paylaşılan yaşam dünyasına ücretsiz erişim.
PC için Red Dead Redemption 2, tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından birini, 175'ten fazla Yılın Oyunu Ödülü'nü ve 250'nin üzerinde mükemmel skoru kazanmanın en iyi yoludur.

Fragman / Önizleme
sistem gereksinimleri


  • İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X.
  • RAM: 12 GB.
  • VİDEO KARTI: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB.
  • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 150 GB.
  • ÖZEL VİDEO RAM: 3072 MB.

ÜCRETSİZ İNDİRİN

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski