PUBG MOBİLE HİLE 2020 GÜNCEL

 PUBG MOBİLE HİLE 2020 GÜNCEL
Merhaba Sevgili OyunDunyası Takipçileri Sizler İçin 2020 En Güncel Pubg Mobil Hilesini Sitemizde Paylaşıyoruz. Size Sundugumuz Hile En Son Çıkan ve En Çok Kullanılan PUBG MOBİL Hilesi Olarakta Bilinmektedir ve Ban Yeme Riskiniz Aşırıya Kaçmadığınız Sürece Neredeyse Yok Denilecek Kadar Azdır.

HİLENİN ANLATIMI


PUBG Mobile Hilesi VnHax Yeni Sürümü Olan Vnhax Bilgisayar Emulator İçin Yapılmıştır Eşi Benzeri Görülmemiş Bir Hiledir. Hileyi Başlatmadan Önce Bilgisiyarınızdaki Windows Defender ve Virüs Programınızı Kapatmanız Gerekmektedir. Kesinlikle İçerisinde Kötü Amaçlı Bir Yazılım Bulundurmamaktadır Sadece GameHack Yani Oyun Hilesi Olduğundan Yani Oyuna Müdahale Ettiği İçin Virüs Olarak Algılanıyor.

 Güncelleme : 18.10.2020

HİLENİN KULLANIMI


  1. Oyunu Tencent Emülatörden Başlatın.
  2. Oyuna giriş yapın.
  3. VnHaxLoader-Win32-Shiping.out.exe” adlı dosyayı açın ve kısa bir süre bekleyin eğer link geçimi isterse aşağıdaki işlemleri yapınız.
  4. Vnhax reklamı gelecek ve link geçim işlemi yapmanızı isteyecektir.Geçtikten sonra çıkan sayfada key olacak yani uzun bir kod onu kopyalayıp programda olan gerekli yere yapıştırınız.
  5. Bu işlemi tamamladıktan sonra hilenin menüsü karşımıza gelecektir. Eğer bu işlemi yapmazsanız hile açılmaz.
  6. Hile menüsünden istediğiniz özellikleri seçin ve doya doya kullanmaya başlayın.

HİLENİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

WİNRAR PASSWORD : 123

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber Program İndir