Marvel's Avengers - ÜCRETSİZ İNDİR

 Marvel's Avengers - ÜCRETSİZ İNDİR

Buradan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz!
Oyun değerlendirmesi


Marvel's Avengers  , orijinal, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve ortak oynanış * ile birleştiren destansı, üçüncü şahıs, aksiyon macera oyunudur. Çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncudan oluşan bir ekiple toplanın, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen Kahraman kadrosunu özelleştirin ve Dünya'yı artan tehditlere karşı koruyun.

Marvel's Avengers  , Kaptan Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor'un San Francisco'da yeni, yüksek teknolojili bir Avengers Genel Merkezini tanıttığı A-Day'de başlıyor. Gizemli bir düşman, büyük bir yıkımla sonuçlanan feci bir kazaya neden olduğunda kutlama ölümcül hale gelir. Trajediden sorumlu tutulan Yenilmezler dağılır. Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar yasaklanmış ve dünya tehlikedeyken, Kamala Khan adlı kararlı genç bir kadın, AIM olarak bilinen gizli yeni gücün kontrolsüz gücünü durdurmak için Yenilmezleri yeniden bir araya getirip yeniden inşa etmeye başladığında, genişleyen bir macera ateşlenir.

Marvel's Avengers  , kesin Avengers oyun deneyimi için yeni Kahramanlar ve sürekli olarak sunulan yeni anlatımla destansı yolculuğuna devam ediyor.

Kahraman listenizi yeniden oluşturmak ve güçlerini geri kazanmak için tek oyunculu seferde ilerleyin; sonra AIM ile tek başına veya arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak savaşmaya devam edin.
Dünyanın En Güçlü Kahramanlarından her biri için oyun tarzınıza uygun güçlü becerilerin ve yeni teçhizatın kilidini açın.
Bu ikonik Kahramanları, 80 yılı aşkın Marvel tarihinden ilham alan klasik, hayranların favorisi ve yepyeni orijinal kıyafetlerle özelleştirin.
Esnek savaş sistemi, dinamik olarak ölçeklenen zorluk, ayrıca her Kahraman için benzersiz oyun tarzlarını destekleyen özelleştirilebilir donanım ve beceriler.
Geri kazanılmış bir sarmal taşıyıcıyı bir operasyon üssü olarak kullanan oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki etkin noktalarda Kahraman Görevleri (tek oyunculu) ve Warzone Görevleri (tek oyunculu veya ortak) başlatır.
Dünyayı yalnızca İntikamcıların üstesinden gelebileceği artan tehditlerden korumak için en fazla dört oyuncu çevrimiçi olarak bir araya geliyor.
Hikaye, her yeni Süper Kahraman ve bölgenin hiçbir ek ücret ödemeden sunulmasıyla birkaç yıl içinde ortaya çıkacak.


Fragman / Önizlemesistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 10 64-bit
  • İşlemci:  i3-4160 veya AMD eşdeğeri
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (min 2GB video ram)
  • DirectX:  Sürüm 12
  • Depolama:  75 GB kullanılabilir alan0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski