Asterix & Obelix XXL: Romastered - BEDAVA İNDİR

 Asterix & Obelix XXL: Romastered - BEDAVA İNDİROyun değerlendirmesi


Yıl MÖ 50'dir Galya tamamen Romalılar tarafından işgal edilmiştir. Pekala, tam olarak değil ... Yenilmez Galyalılardan oluşan küçük bir köy, işgalcilere karşı hâlâ direniyor. Ve Totorum, Akvaryum, Laudanum ve Dergi'nin müstahkem kamplarına garnizon yapan Romalı lejyonerler için hayat kolay değil.

Köylülerin günlük işlerini yaptıkları küçük Armorican köyünde barış hüküm sürüyor. İki kahramanımız Asterix ve Obelix, yaban domuzu, demirci ve balıkçı kavgası avlar ve köy şefi, kalkanının üstündeki köy meydanında dolaşır.

Güzel bir günün avından sonra, Asterix ve Obelix, köylerini Romalılar tarafından yağmalanmış alevler içinde bulmak için geri dönerler! Sadık Dogmatix'leriyle birlikte köylü dostlarını kurtarmak için yola çıktılar. Köylüleri imparator Sezar'ın pençesinden kurtarmak için yolculukları onları Normandiya, Yunanistan Helvetia, Mısır ve nihayet Roma'ya götürecek ...

Bu tamamen romantik versiyonda en sevdiğiniz Galyalıların ilk XXL macerasını yeniden keşfedin!

Asterix ve Obelix arasında geçiş yapın ve Impedimenta, Panacea, Getafix ve diğer köylüleri serbest bırakmak için Yunanistan veya Mısır gibi dünyanın çeşitli bölgelerinde seyahat edin.

Önünüze çıkacak tüm Romalılar, korsanlar ve Vikinglerle savaşın! Seni hiçbir şey sihirli iksirle durduramaz.

Yaban domuzu kiraz, 4 YENİ OYUN MODU mevcuttur:
- Retro Modu: MÖ 50 için nostaljik olanlar için dilediğiniz zaman orijinal grafiklere dönün!

- Rota modu: Ayarlanan süre içinde etrafa dağılmış tüm paraları toplayın. Zıplayın, koşun, koşun… ve zaman zaman bazı madeni paralar yaramaz bir şekilde saklandığı için Retro moduna geçin.

- Geri sayım modu: Bitiş çizgisine olabildiğince hızlı ulaşın! Druidler en iyi iksirlerin yavaş üretildiğini söylüyor. Ancak, burada zaman sizin düşmanınız, bu yüzden oyalanmayın! Önünüzde bir dizi engel çıkacağından, dikkatli olun.

- Ekstrem mod: Maksimum zorluk için daha çok sayıda ve daha sert Romalılar! Sadece en büyük Galyalı savaşçıların layık olduğu bu modun meydan okumasına hazır mısınız?

Fragman / Önizleme


sistem gereksinimleri


  • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10
  • İşlemci:  Intel Core i3-2125 (3,3 GHz) AMD FX 4100 (3.6GHz)
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 2 GB (Geforce GTX 760 / Radeon R7 370)
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski