Yakuza Kiwami 2

Yakuza Kiwami 2Oyun değerlendirmesi:

Kazuma Kiryu, Tojo Klan günlerinin arkasında olduğunu düşünüyordu. O ve bakımındaki genç kız Haruka Sawamura, çatışmanın küllerinden barışçıl bir hayat kurdular. Tek gereken bu barışı paramparça etmek için tek bir ateşli silahtı. Tojo Klanının Beşinci Başkanı Yukio Terada öldürüldü. Ufukta savaş varken, efsanevi Dojima Ejderhası geride bırakmak istediği dünyaya geri çekilir.

Kiryu, rakip klanlar arasında barışı sağlamak için Sotenbori, Osaka'ya gitmeli, ancak Kansai Ejderhası olarak bilinen Ryuji Goda, savaşını almak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Bu dünyada, sadece bir ejderha olabilir.

Sıfırdan yeniden inşa edilen Yakuza Kiwami 2, seri öne çıkan oyunlardan birini modern bir klasiğe güncellemek için Dragon Engine'i kullanıyor. PC sürümü beklediğiniz tüm heyecan verici özellikleri içerir: 4K çözünürlük, kilitsiz çerçeveler, özelleştirilebilir kontroller ve sağlam grafik seçenekleri.

Cabaret Club simülatörü ve Clan Creator'ın güncellenmiş sürümleri de dahil olmak üzere hayranların favori mini oyunlarını oynayın veya Virtual On, golf bingo ve Toylets'in arcade limanı gibi tüm yeni eklemelere göz atın.

Kiwami 2'de yeni olan, Goro Majima'yı oyundan önce gerçekleşen kendi oynanabilir maceralarını ortaya çıkaran 'Majima Saga'.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7 (64-Bit Gerekli)
  • İşlemci:  Intel Core i5-3470, 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200, 3.1 GHz
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce GTX 660, 2 GB / Radeon HD 7870, 2 GB
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  42 GB kullanılabilir alan
Daha yeni Daha eski