Paper Dolls 2 - ÜCRETSİZ İNDİR

Paper Dolls 2 - ÜCRETSİZ İNDİR


Oyun değerlendirmesi:

“Paper Dolls 2”, “Paper Dolls Original” korku hayatta kalma macerasının oyun tarzına devam ediyor. Yang Ming Yuan, macerasına Yin Konağı'nın üst katında devam edecek. “Paper Dolls Original” ile karşılaştırıldığında, “Paper Dolls 2” daha büyük sahneler, daha ayrıntılı arsa animasyonları ve daha zorlu bir oyuna sahip olacak. İlk kez deneyim kazanan oyuncular için yaklaşık 10 saat sürebilir.

Oyunda bir kez tamamlandıktan sonra en gelişmiş kabus modunun kilidinin açılması gereken dört zorluk modu var, umarız kabus zorluk modunda en yüksek puanı alabilirsiniz.

Hikaye
Yine, Yang Mingyuan bir kabustan bir başlangıç ​​ile uyanıyor; sarsılmaz bir terör duygusu ile yakalanır. Gözlerini kapattıktan sonra, aynı sahne, göz kapaklarının içlerine yansıtılmış gibi oynuyor - çürümüş eski bir konak, kasvetli bir yas salonu, eterik gölgeler ve ürkütücü kağıt bebekler. Sürekli olarak, amansızca oynuyor. Onu çağıran bir ses duyar, onu ileri süren bir üfürüm ve yine de söylediklerini tam olarak anlayamaz.

Yang Mingyuan batan güneşi pencereden izleyerek gökyüzünü kırmızıya çevirir. Tüm bunları strese ve diğer endişelerine indirgiyor.

“Her seferinde bir gün al…”, diyor kendi kendine.
Ceketini ve araba anahtarlarını alır ve kızına yolculuğa çıkmasını söyler.
Bu doğru, bugün annesinin yerine geri dönüyor.
Kapıyı kapatmak üzereyken, ilaç kutusunu masada görür ve kısa bir süre için tereddüt eder.
“Patlayan rüyalar ilacın bir yan etkisi olmalı. “Her şeyi fırlatacağım ve kendime yeni bir doktor edeceğim!” Diye karar verdi, kapıyı kapatmadan önce.
Otoyol ışıkları hızlandıkça çizgilerde kaybolurken, ışık onu kamaştırmaya başlar ve o zaman tanıdık ses geri döner.

Kızı bir şey söylüyor gibi görünüyor, ama hemen yanında oturuyordu, bir şey duyamıyor: sanki kilometrelerce uzaktalarmış gibi.

Ne… Ne istiyorsun !? Dışarı çık! ”Diye histerik bir şekilde kükredi.
Biraz ileride bir ışık yanıp sönüyor ve yüksek bir patlama geliyor ve sonra tamamen sessizlik…

“Bu…” Yang Mingyuan geldiğinde, kendisini eski ve terk edilmiş bir konakta bulur. Yarı unutulmuş bir rüya gibi tanıdık ama ona yabancı. Kızının zayıf çağrısı onu şaşkınlığından çıkarır ve hatırı sayılır bir çabaya rağmen yükselmeyi başarır.

Sesini derin karanlığa doğru takip ediyor. Gizemler hangi sırları saklıyor? Gerçekler çözülecek, her seferinde bir parça…

Eski Yin Konağı
Pekin'in batı banliyölerinde ağaçlık bir dağın üzerinde bir konak yer alır. Qing hanedanının sonunda Yin ailesine aitti; efendisi aristokrasiye doğdu, gençlik olarak büyük başarı kazandı ve emperyal mahkeme tarafından çok değer gördü. Bir orduya liderlik ederek, toprakları çok geniş bir şekilde sakinleştirdi ve daha sonra benzer sosyal duruşa sahip bir kadınla evlenecekti. Ancak, iyi şansları kısa ömürlü olacaktı. İmparatorluk mahkemesi üzerindeki güç değiştiğinde Üstat Yin derin bir depresyona girdi ve inzivaya çekilmeye karar verdi.

Böylece, hem dağları hem de nehirleri olan uygun feng shui ile bir arazi parçası seçti ve konağını inşa etti. Ona eşlik eden tek kişi onun kişisel görevlileri ve iki öğrencisiydi. Bunlardan biri bilgili bilim adamı Bay Liu, diğeri uzman ressam Zhao idi. Hayatı, eskisinden çok daha yalnız olsa da, huzurluydu.

Üstat Yin uzun yıllar boyunca bir oğul istemişti ve sonunda Metresi hamile kaldı. Ancak, bu hareketsiz bir gölet üzerinde bir taş gibi dalgalanmalar yarattı. Konaktaki insanların kalplerini karıştırarak korkunç söylentiler yayıldı ve bir dizi trajedi geçmeye başladı ...

Birkaç ay boyunca devam eden ağır bir yağmur fırtınası karaya düştü. Temizlendikten sonra konak, sırlarından birlikte yok olan sakinleri hafızadan kaybolmuştu.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 10
  • İşlemci:  Intel i5-4590
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 1050
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan

  Daha yeni Daha eski