Lock 'n Load Tactical Digital - ÜCRETSİZ İNDİR

Lock 'n Load Tactical Digital - ÜCRETSİZ İNDİR
Oyun değerlendirmesi:

Lock 'n Load Tactical serisi, aynı adı taşıyan ödüllü masa oyunlarına dayanan dinamik bir kadro düzeyinde taktik muharebe bilgisayar oyunudur. LnLT serisi, 1930'lardan günümüze piyade savaşına odaklanmıştır. Eşsiz sanat eserleri ve oyuncuyu sürekli olarak dahil eden dürtü tabanlı bir oyun mekaniği ile aksiyon dolu her bir yangınla mücadele, sinematik olarak oynar.

Hiç yeni bir oyun sistemi denemek ve sizin için olduğundan emin olmak istediniz mi? Şimdi Lock 'n Load Taktik Dijital oyunumuz ile yapabilirsiniz. Lock 'n Load Taktik Dijital size 2.Dünya Savaşı Kahramanları oyunumuzdan iki senaryo ve Kahramanlar Nam oyunumuzdan iki senaryo oynama şansı veriyor. Oyun kılavuzumuz PDF, EPUB, MP3 (YES Audio) ve MP4 Sesli Kitap formatlarını içeren çeşitli formatlarda ücretsiz olarak gelir. Kılavuzlarımızın oyun mekaniğini göstermek için birçok örneği var. Sloganımız “Kuralları Değil Oyunu Oynamak” tır. Bir oyun sistemini öğrenmenin en iyi yolunun gösterileceğini anlıyoruz. Bunu, YouTube'da bulunan ve kurallara göre tüm sistem kuralında size yol gösteren kapsamlı “önyükleme kampı” eğitim videolarımızla başardık.

Oyun hızlı ve öfkeli ve kararların hızlı bir şekilde alınması gerekiyor. Taktik liderlik önemlidir. Eşsiz Beceriler etkinliği artırır. Ve bir itfaiyenin yoğun öfkesinden, bir Kahraman, savaşın gelgitini çevirip günü sizin tarafınızdan kurtarabilecek bir Kahraman ortaya çıkabilir.

Piyade savaşı LnLT'nin merkezindedir, ancak Kadrolar ve Yarım Kadroların yanı sıra, havanlar, ağır makineli tüfekler ve tanksavar silahlarıyla silahlı Silah Takımlarımız var, ayrıca tanklar, zırhlı ve zırhsız araçlar, sabit kanatlı uçaklar ve , modern çağ oyunlarında helikopterler. Liderler, Sağlık görevlileri, Keskin nişancılar ve elbette Kahramanlar gibi bireyler, her bir taraf için mevcut kuvvetleri tamamlar.

Dünya Savaşı, Kore (yakında), Vietnam, Dünya Savaşı 3 NATO vs Varşova Paktı'nın hayranı olun, 1985'te Soğuk Savaş'ın alternatif bir tarihi sıcaklaştı ve Uzay Piyade Taktikleri ile Bilim Kurgu (yakında) . Lock 'n Load Tactical serisi, sizi çeşitli zaman periyotları, konumlar ve güçlerle kaplar. En iyi kadro düzeyinde taktik savaş!

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci:  1.5 GHZ İşlemci veya Eşdeğeri (Oyunu daha yüksek çözünürlükte çalıştırmak daha fazla işlem gücü gerektirir.)
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 8MB video memory
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama:  3072 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı
  • Ek Notlar:  Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 × 768

  Daha yeni Daha eski