Watch Dogs

Watch Dogs
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!


Oyun değerlendirmesi:

parmağınızı hızlıca kaydırmanız yeterlidir. Arkadaşlarla bağlantı kurarız. En son teknik oyuncakları satın alıyoruz. Dünyada neler olduğunu öğreniyoruz. Ancak aynı basit kaydırma ile daha da büyük bir gölge oluşturduk. Her bağlantıda, tüm hareketlerimizi ve hayatımızdaki her kilometre taşını - her bir sevdiğimizi ve sevmediğimizi - izlemek için kullanılabilecek dijital ayak izlerini bırakıyoruz. Ancak bu sadece insanları etkilemez. Günümüzde tüm büyük şehirler birbirine bağlı. Tüm kentsel altyapı karmaşık bir işletim sistemi tarafından izlenir ve kontrol edilir.

Watch_Dogs'da bu işletim sistemine "Merkezi İşletim Sistemi" (ctOS) denir. Bir şehrin teknolojisinin neredeyse tamamını kontrol eder ve her sakin hakkında en önemli bilgileri içerir.

Cezai geçmişi kanlı bir aile trajedisine yol açan parlak bir hacker ve eski gangster Aiden Pearce'yi oynuyorsun. Şimdi ailenize zarar veren insanları avlıyorsunuz ve şehrin ağına bağlı olan her şeyi manipüle ederek çevrenizdeki herkesi izleme ve hackleme yeteneğine sahipsiniz. Her yerde bulunan güvenlik kameralarına erişin, bir hedef bulmak için kişisel bilgileri indirin, trafik ışıklarını ve toplu taşımayı kontrol edin ... ve çok daha fazlası.

Chicago şehrini nihai silahın olarak kullan ve kendi intikamını al.

Fragman / Önizleme:sistem gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Lütfen yalnızca 64 bit işletim sistemlerini desteklediğimizi unutmayın.)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı : 1 GB video RAM'li DirectX 11 ekran kartı - Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama alanı: 25 GB kullanılabilir depolama alanı
  • Ses Kartı : DirectX 9.0c Son Sürücülerle Uyumlu Ses Kartı


0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski