Truck and Logistics Simulator - ÜCRETSİZ İNDİR

Truck and Logistics Simulator - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!Oyun değerlendirmesi:

Karmaşık yükleme görevleri gerçekleştirmek ve çeşitli yükleri doğrudan müşterilerinize ulaştırmak için 20'den fazla benzersiz aracın kontrolünü elinize alın. Minibüs, kamyonet ve ağır kamyonlarınızı yüklemek için forklift, vinç, teleskopik yükleyici, tekerlekli yükleyici ve daha pek çok lojistik aracında ustalaşın.

Aşamalı kariyer moduna dalın ve yeni araçlar satın almak, araç filonuzu yükseltmek ve gerçek ağır yükleri almak için zorlu görevler gerçekleştirin. Sürüş becerilerinizi sınırlandıracak 21 ton mafsallı yükleyici kadar büyük yüklerle tehlikeli arazi görevlerini çıkarın. Şehirdeki en büyük lojistik şirketi olmak için gelirinizi ve sürücü deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için her benzersiz araçta ustalaşın ve bunları en yüksek potansiyeliyle kullanın.

Özel bakım gerektiren kırılgan kargo misyonlarında uzman olun. Daha yüksek bir ödül kazanmak için yüke zarar vermeden dikkatlice yükleyin, sürün ve teslim edin. Araç taşıma görevleri için araçları römorklarınıza manevra edin. Kargo kapasitesini artırmak için araçlarınızı römorklara takın, bakım alanlarında araçlarınızı onarın ve benzin istasyonlarındaki araçlarınızın yakıt depolarını doldurun.

Platformlar arası çok oyunculu oyunlara atlayın ve Switch ve PC'de arkadaşlarınızla heyecan verici konvoy teslimatları yapın. Hemen teslim etmeye başlayın ve lojistik imparatorluğunuzu inşa edin!

Gerçekçi iç mekan ve sürüş fiziğine sahip 20'den fazla benzersiz araç
İşbirlikçi görevlere sahip Çapraz Platform Çok Oyunculu. Konvoy yapın ve arkadaşlarınızla birlikte teslim edin
Minivanlardan ağır kamyonlara araç satın alın ve lojistik filonuzu büyütün
Lojistik alanlarından (Forklift, Yükleyici, Vinç vb.) Benzersiz yükleme araçları çalıştırarak kamyonlarınızı yükleyin
Ağır vasıtaları (arabalar, forkliftler, tekerlekli yükleyiciler, ATV'ler) römorka yükleyerek taşıyın
Gündüz / gece döngüsü ve gerçekçi hava. Yağmur ve Sis gibi hava koşullarında dikkatli olun
Dinamik lastik deformasyonu. Aracınızın tekerleklerinin basıncını ayarlayın.
Araç hasarı, aksların bükülmesine neden olarak araç fiziğini gerçekçi bir şekilde etkileyebilir.
Zorlu ve tehlikeli arazi turları da dahil olmak üzere binlerce farklı görev
Araç özelleştirmeleri (Boya, Cam tonu, İç panel rengi, Xenon far, vb.)
Görünmez duvar olmadan her yere ulaşabileceğiniz 24 km2 açık dünya haritası
Kamyonlar (Yarı / Sert)
Van
Dropside Vanlar
Transfer
Arabalar
Canavar kamyon
Lojistik alanlarına gidip bir nakliye görevi seçerek görevlere başlayın. Aracınızı çeşitli yükleme araçlarıyla yükleyin. (forklift, vinç, teleskopik yükleyici, yükleyici). GPS'yi takip edin ve hedefe gidin. Trafik kurallarına (hız limiti, trafik ışıkları vb.) Uymak ve yüke zarar vermeden dikkatlice sürmek daha yüksek gelire yol açacaktır. En kısa sürede tamamlanması gereken acil görevler vardır, ayrıca sürüşü ve teslimatı dikkatle yüklemeniz gereken kırılgan kargo görevleri de vardır.

Gündüz / Gece döngüsü ve sis, yağmur ve kar gibi gerçekçi hava koşulları ile gerçekçi bir ortam. Yağmur ve kar aracın yol tutuşunu etkiler. Harita üzerinde özgürce araç kullanabileceksiniz.

Kamyon ve Lojistik Simülatörü, edinilmesi gereken şirket araç filoları, ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilen ölçeklenebilir depolar, otomatik olarak görev yapmak için kiralanabilen sürücüler ve çok daha fazlası ile kapsamlı bir ekonomi sistemi ile birlikte gelir.

Seviyeleri tamamlayarak deneyim ve oyun içi para kazanın. Kargoya zarar verirseniz veya trafik kurallarına uymazsanız deneyim ve görev ödülü için bir ceza alırsınız.

Minibüs / Kamyonet seviyeleri:  Yük kapasitesini artırmak için minibüsünüze / kamyonetinize bir römork kullanın. Yükü araca yüklemek için forklift kullanın, sonra hedefe sürün. Toplama seviyelerinde, yükü düşürmekten kaçınmalısınız.
Vinç - Kamyon veya Teleskopik Taşıyıcı - Kamyon  seviyeleri, Vinç veya teleskopik yükleyiciyi kontrol ederek konteynerleri römork üzerine yerleştirin, ardından römorku takarak kamyonu sürün. Bazı kamyon seviyelerinde, bir limana konteyner teslim ettikten sonra, konteyneri bir kargo gemisine yüklemek için bir liman vinci kullanın. (geliştirilmekte)
Araba / Araç taşıyıcı kamyon seviyeleri:  Römorku kamyona bağladıktan sonra, hedefe araba sürdüğünüzde, römork veya araba sürün. Forklift veya Bekolu yükleyici gibi farklı araç türleri de römorklara yüklenebilir ve daha sonra kamyon sürülerek taşınabilir.
Forklift-Kamyon (yarı veya sert kamyonlar) seviyeleri:  Forklift kullanarak forkliftlere römork yükleyin, kamyonu sürerek kargo teslim edin.
Damperli kamyon seviyeleri:  Damperli kamyonları tekerlekli yükleyici kullanarak yükleyin. Hedefe vardıktan sonra, gövdesini hidrolikle kaldırarak yükü boşaltın.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista / 7/8/10
  • İşlemci:  Double Core 2 Ghz or better
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Intel HD 520, Nvidia GT 730, AMD R7 240 veya daha iyisi
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
Daha yeni Daha eski