Trials Of Mana - ÜCRETSİZ İNDİR

Trials Of Mana - ÜCRETSİZ İNDİR
Buradan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!
Oyun değerlendirmesi:

Mana Denemeleri, 1995 yılında Seiken Densetsu 3 olarak piyasaya sürülen hit klasik RPG'nin 3D versiyonudur.

Kader testlerinin üstesinden gelmenin bu cesur hikayesine yeni bir hayat verildi! Bir yetenek sistemi ve karakter seviyeleme sistemini yeniden inşa eden yeni bir sınıfın yanı sıra daha aktif savaşların yanı sıra grafik iyileştirmeler, karakter seslendirme desteği, yeniden düzenlenmiş bir film müziği ve sondan sonra yaşayabileceğiniz yeni bir bölümle tamamen modernize edilmiş sevgili macerayı yaşayın!

İç içe geçmiş kaderlerin bu örtüşen hikayesi, ana karakteriniz ve yoldaşlarınız olarak kimi seçtiğinize bağlı olarak değişir! Bu genç maceracılar dünyayı yıkımın eşiğinden kurtarmak için mananın gücünü kullanabilecekler mi?

Dünya karanlıkta örtüldüğünde, Mana Tanrıçası, yıkım canavarları olan sekiz Benevodon'a vurmak için Mana Kılıcını ortaya çıkardı. Sekiz Mana Taşının içindeki dehşetleri kapattı ve âlemi eşiğinden geri getirdi. Dünyayı yeniden inşa etmekten zayıflamış olan Tanrıça kendini bir ağaca dönüştürdü ve yıllarca derin bir uykuya daldı. Ancak, kötülüğün güçleri kısa sürede Benevodonları dünyayı kontrol altına almak için serbest bırakmaya çalıştı. Arsalarını ilerletmek ve krallıkları istikrarsızlaştırmak için korkunç bir savaş başlattılar. Barış sona erdi. Mana'nın kendisi dünyadan kaybolmaya başladı ve Mana Ağacı solmaya başladı…

ANAHTAR ÖZELLİKLER
Yenilenmiş 3D Grafikler
Deneme sürümleri Mana serisindeki üçüncü oyunun tam bir 3D versiyonudur ve ilk olarak Japonya'da Seiken Densetsu 3 olarak piyasaya sürülmüştür. Tüm oyun baştan sona tamamen modern 3D grafiklerle yeniden inşa edilmiştir.

Parti
Oyuncularınızı seçin en sevdikleri kahramanı ve altı farklı karakterden iki arkadaşı seçebilirler. Hikaye, partideki kahramanın ve yoldaşların kombinasyonuna bağlı olarak farklı şekillerde oynayacak.

Savaşlar ve Karakter Büyümesi
Işık mı karanlık mı? Sınıf değiştirme sistemi ile farklı karakter türleri oluşturun! Özelleştirme genişliğini genişletmek için her bir karakter için yeni bir “yetenekler” mekaniği ve dördüncü bir sınıf ekleyerek karakter büyümesi yeniden yapıldı. Genişletilmiş aksiyon oyunuyla heyecan verici bir savaş sisteminin tadını çıkarmak istediğiniz partiyi oluşturun.

Müzik
Besteci Kikuta Hiroki tarafından denetlenen toplam 60 müzik parçası için yeni düzenlemeler. Orijinal ve düzenlenmiş müzikler arasında serbestçe geçiş yapmak da mümkündür.

Fragman / Önizleme:


sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi:  Windows® 8.1 / 10 64-bit
  • İşlemci:  AMD A-Serisi 2.5GHz / Intel® Core ™ i3 2.5GHz
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran Kartı:  AMD Radeon ™ RX 460 / NVIDIA® GeForce® GTX 760
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  20 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar:  1280 × 720'de 60 FPS

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski